Пили на свята: в Києві цього року вивезли на переробку 12 сміттєвозів склобою

Автор: Марія Супрун
17:20 13.01

У столиці у святкові дні з 31 грудня до 12 січня зібрали у спеціальні контейнери та вивезли на переробку близько 250 кубометрів склобою або 250 тонн. Це на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Пили на свята: в Києві цього року вивезли на переробку 12 сміттєвозів склобою

Тобто в Києві, за рахунок збільшення кількості контейнерів та постійної роботи з мешканцями, зростає кількість відсортованих відходів, які поїхали на переробку, а не завезені на захоронення на полігоні, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У столиці встановлено майже 4 тисячі різного типу контейнерів для роздільного збору відходів – для сухої фракції, окремо для скла, паперу, пластику, для небезпечних і медичних відходів тощо.

«За останні 12 днів зібрали та вивезли на переробку майже 250 кубометрів склобою, це приблизно як 12 сміттєвозів. Динаміка порівняно з минулим роком дуже непогана, на 32% більше. Тобто навіть у свята кияни відповідально ставились до сортування і відносили скляну тару в потрібні контейнери», – зазначив Пантелеєв.

Зазначається, що комунальне підприємство «Київкомунсервіс» працює за договором із переробним підприємством у Гостомелі, тому мешканці можуть бути впевнені, що відсортоване скло точно не поїде на полігони.

Нагадаємо, за новорічні вихідні кияни “насвяткували” понад 800 тонн додаткового сміття.

Ми рідко дивимося на свята через призму сміття, бо це неприємно і псує святковий настрій. Втім, саме в цей період смітимо найбільше. Гори відходів, які вже не поміщаються до сміттєвих контейнерів і сміттєвози, які щокілька хвилин везуть сміття за межі Києва і складують його у землю, захаращуючи і без того завалені сміттям гектари земель.

Великий Київ у Google News

підписатися