П’ятий день Олімпіади: розклад змагань українців. 1/4 фіналу з тенісу для Світоліної та сестер Кіченок

Автор: Любава Лисичкіна
21:54 27.07.2021

Завтра, 28 липня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийдуть 12 представників України.

Розклад змагань, участь в яких беруть українські спортсмени оприлюднив НОК України.

СТРІЛЬБА З ЛУКА
05:01 – чоловіки (олімпійський раунд 1/32): Олексій Гунбін.
11:57, 13:15 – жінки (олімпійський раунд 1/32): Анастасія Павлова, Вероніка Марченко.

ДЗЮДО
05:00 – Кеджау Ньябалі (до 90 кг). Фінальний блок об 11.00

ТЕНІС
05:00 (корт 1) – жінки, одиночний разряд (1/4 фіналу): Еліна Світоліна
05:00 (корт 3) – жінки, парний разряд (1/4 фіналу): Людмила Кіченок/ Надія Кіченок

АКАДЕМІЧНЕ ВЕСЛУВАННЯ
05:30 – двійка парна, легка вага (попередні заїзди): Ігор Хмара і Станіслав Ковальов

ВЕСЛУВАЛЬНИЙ СЛАЛОМ
07:05, 09:15 – жінки, каное (попередні змагання): Вікторія Ус.

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА
13:15 – чоловіки, особисте багатоборство (фінал): Ілля Ковтун, Петро Пахнюк.

Результати-онлайн на офіційному сайті ОІ-2020:

Нагадаємо, збірна Японії стала новим лідером медального заліку на Олімпіаді, обійшовши конкурентів з Китаю та США.

Зазначимо, що наразі на рахунку України – три Олімпійські медалі. Першу здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета

До того ж, сьогодні першу перемогу на Олімпіаді здобула українська боксерка Анна Лисенко