П’ять нових серіалів квітня з 5 квітня: вам не буде сумно на локдауні

Автор: Любава Лисичкіна
00:09 03.04

Хороший серіал – справжнє задоволення для людини, особливо, коли живеш в період пандемії. З кіно локдаун проходитиме швидше.

П’ять нових серіалів квітня з 5 квітня: вам не буде сумно на локдауні
З понеділка, 5 квітня, столиця йде  на жорсткі карантинні заборони. У більшості киян життя зміниться, але це не означає, що  варто нудьгувати і скиглити. Добірку нових серіалів пропонує Сегодня. За цими прем’єрами час на  ізоляції пройде швидко. 

“Кунг-фу”

Дата прем’єри 7 квітня

Кількість серій: 10

Американка китайського походження на ім’я Ніні переживає непростий період в житті і тому вирішує залишити навчання в коледжі та знайти ту справу, яка їй насправді до душі. Для цього Ніні вирушає в древній монастир в Китаї, де хоче навчитися східних єдиноборств. Пізніше вона повернеться до рідного Сан-Франциско, який останнім часом загруз в корупції й криміналі. Навички, отримані в монастирі виявляться як ніколи потрібні.

“Неймовірні”

Дата прем’єри: 11 квітня

Кількість серій: 12

Цьому серіалу вже пророкують звання головного хіта сезону. Перша причина – режисер Джосс Відон, фільмографія якого каже за нього: “Баффі – винищувачка вампірів”, “Світлячок”, “Месники”. А друга – в центрі сюжету – люди з незвичайними здібностями, які живуть у Вікторіанській Англії. Ми пам’ятаємо, як в минулому сезоні серіал “Бріджертони” влаштував справжній бум, тільки тут поряд з розкішними вбраннями персонажів і локаціями старовинного Лондона ми будемо спостерігати за героїнями, які борються з надприродними істотами та рятують планету.

“Папа, припини бентежити мене”

Дата прем’єри: 14 квітня

Кількість серій: 8

Головний герой – успішний бізнесмен, власник косметичної компанії та ніколи не замислювався над тим, а що ж таке батьківство. Після невдалої спроби влаштувати особисте життя він насолоджується вільним і безтурботним життям. Але одного разу батьківські зобов’язання самі постукали до нього у двері. За збігом обставин до нього переїхала жити дочка-підліток з вельми непростим, як це часто буває у підлітків, характером.

“Мейр з Істтауна”

Дата прем’єри : 18 квітня

Кількість серій: 7

Життя в невеликому містечку штату Пенсільванія текла розмірено і передбачувано, поки не сталося резонансне вбивство. Громадськість стурбована. Оскільки пошуки поліції не приносять результату, розслідування доручено молодому детективу-жінці Мері Шіен (Кейт Вінслет). Сконцентрувавши всі зусилля на розслідуванні, на особисте життя і проблеми у Мері практично немає сил і часу. Але їй доведеться знайти спосіб балансувати, щоб зберегти сім’ю, і саму себе.

“Розповідь служниці” (4 сезон)

Дата прем’єри : 28 квітня

Кількість серій: 10

Серіал-антиутопія, який вже виходить на екрани вже понад чотири роки, знову повертається в ефір. У четвертому сезоні головна героїня Джун (Елізабет Мосс) готує справжню помсту тим, хто завдавав їй та іншим служницям біль в Галааді (за сюжетом – це тоталітарна держава, де служниць використовують для продовження роду офіцерів). І нарешті Джун готова очолити війну, а допомагати їй будуть її коханий і служниця Джанін.

До слова, подивитися також можна 5 топових онлайн-вистав для киян.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...