Путін, відчепись від України. Порошенко коректно “послав” кремлівського карлика

Автор: Любава Лисичкіна
22:21 20.04

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко під час марафону “Зе-екватор” заявив, що очільник Кремля має понести повну відповідальність за агресію на Сході.

Путін, відчепись від України. Порошенко коректно “послав” кремлівського карлика

Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий президент України, голова політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

За словами політика, президент Російської Федерації має дорого заплатити за агресію проти України, а тому необхідно розширити санкції проти Росії. Він переконаний, що російські пропутінські олігархи мають заплатити свою ціну.

“Я Путіну дуже багато разів казав прямо в очі те, що йому було неприємно слухати. Але зараз мені приходить на пам’ять фраза мого друга Леся Подерв‘янського. Я спробую перекласти на мову, яку можна використовувати в телеефірі. Звучить це приблизно так: Путін, відчепись від України”, – заявив Петро Порошенко.

Порошенко переконаний, що Путіну доведеться відповідати за агресію проти України та низку проявів агресивної політики РФ на світовій арені.

“Я твердо вірю, що буде пан Путін нести відповідальність за агресію проти нашої держави. Буде нести відповідальність за тисячі і тисячі українців, які загинули під час російської агресії”, – заявив лідер “Європейської Солідарності”.

Нагадаємо, вчора Петро Порошенко зустрівся  з послами країн Групи семи та ЄС . Як відомо, політик переконаний, що нові санкції проти Росії мають зупинити зухвалі авантюри Кремля.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...