Приїхав з Америки під час Революції Гідності та боронив край до останнього подиху – у Києві відбулася виставка світлин воїна Володимира Миронюка

Автор: Оксана Тупальська
16:37 29.11.2023

У столичному Українському Домі відбулася виставка, до складу якої увійшли роботи робіт фотографа, волонтера, воїна Володимира Миронюка. Він загинув, боронячи батьківщину.

Приїхав з Америки під час Революції Гідності та боронив край до останнього подиху – у Києві відбулася виставка світлин воїна Володимира Миронюка
Світлодіодне освітлення

Володимир «Джон» Миронюк в 2013 році прибув зі США, аби взяти участь в Революції Гідності. В 2014 році поїхав на Донбас у складі «Правого сектору». Під час повномасштабної війни «Джон» знову повернувся до України аби добровільно стати на захист своєї історичної Батьківщини, розповідають автори навколофутбольного ТГ-каналу Troublemakers & Ultras Action

25 вересня 2023 року Володимир загинув у бою біля села Курдюмівка Бахмутського району. На камері зберігся його останній репортаж.

Володимир “Джон” Миронюк мав громадянство США, під час перебування в Америці працював далекобійником. В День загибелі 59-річний фотограф робив репортаж на позиції української піхоти, яку окупанти атакували декілька днів. Його також називали людиною-талісманом – бо віддавав фотографії кожному бійцю, якого фільмував. 

«У ніч на 25 вересня ми з побратимами вперше заступили на нові позиції – передові перед Курдюмівкою, буквально за тиждень до того звільнені нашими штурмовиками. А ми були тою піхотою, яка мала на них закріпитися і їх утримувати. Для всіх нас це був перший вихід на таку складну і гарячу позицію. Вона була справді складною: відстань до позицій ворога – близько 70 метрів, і вони були перед нами по фронту шириною у 180 градусів. Ми заступили на позиції вночі, поки було відносно тихо. Пекло почалося на світанку”, – розповів Андрій Одарич, військовослужбовець ЗСУ, який був у бою 25 вересня разом із “Джоном”. 

Нагадаємо, співак та шоумен Олександр Положинський продовжує боронити край від ворога. Між тим готується до концерту до Дня Святого Миколая зі збором на авто та бус для військових.

Великий Київ у Google News

підписатися