Привіт, Майорка, хамон і море! Іспанія відкриває кордони для українців

Автор: Любава Лисичкіна
23:42 24.07

Іспанія додала Україну у перелік країн, громадянам яких дозволено в’їзд з тестом або вакцинацією. Кияни можуть пдланувати відпустки на улюблених курортах.

Привіт, Майорка, хамон і море! Іспанія відкриває кордони для українців

Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба у Twitter.

Умови в’їзду в Іспанію для українців з 27 липня

В МЗС зазначають щодо правил в’їзду, довідка про щеплення або тест вимагається від усіх мандрівників віком від 12 років:

  • сертифікат про вакцинацію (схвалені всі вакцини, що використовують в Україні)
  • негативний результат ПЛР-тесту за 72 години до в’їзду або негативний результат швидкого тесту за 48 годин до в’їзду
  • довідка про одужання

Окрім того, для усіх пасажирів (у тому числі для дітей), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, має бути завчасно заповнений формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії spth.gob.es або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отриманий QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Які вакцини визнають в Іспанії?

Визнають вакцини, що схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) або схвалені для екстреного застосування Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ). На даний час такими вакцинами є Pfizer/Biontech, Moderna, Astra-Zeneca, Johnson & Johnson, Sinovac та Sinopharm.

Нагадаємо, з 24 липня SkyUp починає виконувати прямі рейси зі столиці України на Мадейру.

Великий Київ у Google News

підписатися