Приватизація готелю “Козацький”: стати власником вигідного активу можна за кілька тисяч гривень

Автор: Галина Ворона
12:58 10.07

Кожен киянин, який має 4000 грн, може стати співвласником готелів “Козацький” та “Україна” у центрі столиці й отримувати пасивний прибуток від їхньої роботи. Аукціон з приватизації “Козацького” відбудеться вже за тиждень. Дата продажу “України” поки що невідома.

Приватизація готелю “Козацький”: стати власником вигідного активу можна за кілька тисяч гривень

Як пише видання Liga.net. nаку можливість надає інвестиційна компанія Inzhur, яка об’єднує українців в спільноту співвласників прибуткової нерухомості.

Фонд Inzhur Hotel вже зібрав 724 інвесторів і понад 82,7 млн грн на покупку “Козацького”.

Мінімальна інвестиція в Inzhur Hotel складає від 4000 грн, а прогнозована середня річна дохідність фонду за 10 років – 10% річних в доларах.

Але в випадку з “Козацьким” більш цікава навіть не дохідність з прив’язкою до валюти, а збільшення капіталізації об’єкта, яка також прив’язана до долара.

Наразі вартість готелю складає $400 за квадратний метр – стільки у столиці коштували житлові “квадрати” 20 років тому.

Нерухомість з роками зростає в ціні. До того ж Inzhur планує провести реконструкцію “Козацького”, піднявши його рівень до 4-х зірок, та відкрити ресторан на даху.

Тож вартість готелю, який виставляють на аукціон за рекордно низьку ціну, зростатиме, а з ним і вартість (капіталізація) цінних паперів.

Інвестиційний сертифікат за 1000 грн через 5 років може коштувати в 10-20 разів дорожче.

Стартова ціна “Козацького” – 155,5 млн грн, а його загальна площа складає 9 513 кв. м.

Як підрахували журналісти Liga.net, готель продають, виходячи із вартості близько 16 тис. грн, або $400, за квадратний метр. Ціна не остаточна, але, на їхню думку, навіть як стартова вона напрочуд приваблива.

Так, на порталі 100realty.ua квадратний метр офісного приміщення на Хрещатику коштує близько $2500, а вартість квадратного метра приміщення під магазини чи кав’ярні на тому ж Хрещатику стартує від $7500.

Тобто зараз “Козацький” продають за ціною в 5-20 разів нижче ринкової, зазначають автори матеріалу.

За допомогою Inzhur Hotel стати співвласником двох культових будівель у центрі Києва може кожен українець. Інвестиційний фонд акумулює кошти вкладників, щоб виграти аукціони.

Таким чином малі інвестори мають шанс долучитися до відновлення “Козацького” та “України” й отримувати пасивний дохід від їхньої роботи.

Перша мета фонду Inzhur Hotel – придбати “Козацький”. Зараз він має 126 номерів, ресторан, кафе, парковку, п’ять залів для проведення конференцій і бенкетів. З частини номерів відкривається краєвид на центральну площу Києва.

Маючи багаторічний досвід на ринку нерухомості, експерти фонду прогнозують середню річну дохідність фонду за 10 років – 10% річних в доларах. Також очікується, що вартість (капіталізація) готелю зростатиме в рази, як і вся нерухомість в країні, а значить, збільшуватиметься і вартість цінних паперів.

Мінімальна інвестиція у фонд – від 4000 грн. Inzhur Hotel вже залучив 724 співвласників і зібрав понад 82,7 млн грн.

Читайте також: Іноземці проявляють інтерес до готелю “Україна”: у скільки його оцінили і коли виставлять на приватизацію

Як повідомляв “ВК”, онлайн-аукціон з продажу готелю “Козацький” запланований на 18 липня. 

Нагадаємо, компанія Inzhur  продає інвестиційні сертифікати, щоб викупити у міста Житній ринок.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин