“Притула так і не став киянином та навряд чи стане мером”, – політолог

16:54 31.08.2020

Сергій Притула, який балотуватиметься в мери Києва від партії “Голос”, так і не став киянином, не відчув цього міста, його цінностей і традицій та навряд чи стане мером столиці.

“Притула так і не став киянином та навряд чи стане мером”, – політолог

Про це заявив політолог Володимир Фесенко на своїй сторінці у Facebook у відповідь на коментар Притули щодо перетворення київського футбольного клубу “Динамо” на муніципальний.

За його словами, Притула не розуміє ні сучасного футболу, ні пріоритетів міської влади.

“Мало того, що це показало, що Притула не знає і не розуміє сучасного футболу і його економіки, а також пріоритети міської влади. Перетворення такого елітного футбольного клубу в муніципальний – це найкращий шлях його зруйнувати і поховати. До того ж, це десятки мільйонів доларів, які будуть витрачатись не на профільні міські цілі – замість витрат на соціальні потреби і розвиток інфраструктури”, – написав Фесенко.

Також він висловив свою думку. чому Притула не стане мером Києва.

“Гірше інше – Притула так і не став киянином, не відчув цього міста, його цінностей і традицій. Футбольний клуб “Динамо-Київ” був, є і, сподіваюсь, буде і надалі одним з славетних спортивних брендів і Києва, і всієї України. Він залишився чужим для Києва. З таким розумінням і відчуттям Києва він навряд чи стане мером столиці України”, – додав політолог.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, Сергій Притула балотуватиметься в мери Києва від партії “Голос”. Днями Притула заявив, що планує піднімати тарифи, якщо його оберуть мером Києва. Кандидат вважає, що це необхідний захід, аби деякі теми зрушились з мертвих точок.

“Великий Київ” розбирався, хто такий Сергій Притула і яким мером він буде, якщо його оберуть. Нашу аналітику читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися