“Приорітетні години” під час карантину. Кому вони допоможуть?

19:46 18.11.2020

Постанова Кабінету Міністрів України, яка вводить так звані “пріоритетні години “, вступає в дію. Зміни покликані знизити рівень інфікування груп підвищеного ризику.

“Приорітетні години” під час карантину. Кому вони допоможуть?

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє МОЗ.

Міністр вважає, що “пріоритетні години” здатні зменшити кількість випадків інфікування людей літнього віку.

Люди літнього віку відносяться до групи ризику. Тому важливо, аби вони якомога менше контактували з оточуючими, адже відсоток летальних випадків найбільший саме серед людей, старших 65 років. “Пріоритетні години” діють з 10:00 до 12:00. Ініціатива триватиме на період карантину. Сподіваюсь, що всі заклади торгівлі і послуг будуть дотримуватися цього” – зазначив очільник МОЗ.

Степанов нагадав, що карантин “вихідного дня” було запроваджено з метою уповільнення стрімкого темпу розповсюдження захворювання. На його думку, нехтування запровадженими в країні протиепідемічними правилами безпеки вже за місяць призведе до колапсу медичної системи України.

Нагадаємо, що в столиці збільшується і кількість ліжок, і кількість пацієнтів, яким потрібна госпіталізація. Так, на сьогодні місто підготувало вже понад 4,5 тисячі ліжок у комунальних медзакладах, із них 52% вже заповнені.

Читайте також: Автоматичні штрафи та заклади по QR-кодах: як влада планує боротися з пандемією

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...