Приміщення телецентру “Олівець” консервують до кращих часів

Автор: Галина Ворона
04:46 09.11.2022

Будівлю Київського телецентру “Олівець” консервують на період воєнних дій. Причин такого рішення кілька, у тому числі ризики для безпеки та необхідність економії.

Приміщення телецентру “Олівець” консервують до кращих часів

Про це повідомляється на сайті “Суспільного”.

Як розповів член правління ТРК Родіон Кочубей, з початку повномасштабного вторгнення працівники “Суспільного” в “Олівці” не працювали, а перейшли до інших локацій та офісів. Наразі частина людей працює в історичній будівлі на Хрещатику – у Будинку звукозапису, частина – дистанційно.

“Консервація приміщення означає підготовку будівлі для мінімізації енерговитрат. “Олівець” має автономне опалення. На сьогодні ми виходимо з мінімальних обсягів споживання газу, які необхідні для збереження функціонування комунікацій будівлі. Температурний режим буде лише на рівні 7-10 градусів. Працювати за таких умов неможливо“, – пояснив менеджер.

Щороку на обслуговування та утримання “Олівця” йде понад 100 млн гривень, що включає комунальні витрати, податок на землю, витрати на персонал.

Суспільне мовлення — незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали “Перший” і «Суспільне Культура” та канали “Суспільного радіо” (“Українське радіо”, “Радіо Промінь”, “Радіо Культура”), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

Будівлю Київського телецентру побудували в 1983-1992 роках за проєктом архітектора Олександра Комаровського (спільно з колегами Сафроновим, Зібіним, Гавриліним і Мельничуком).

Читайте також: Телебачення по-київськи: від “акваріума” до Діда Панаса

Нагадаємо, 1 березня окупанти обстріляли Київську телевежу та територію Бабиного Яру. Там знайшли понівечені тіла (ФОТО). Серед загиблих – оператор одного з телеканалів. Згодом у столиці затримали навідника на телевежу.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин