Про це повідомляється на сайті “Суспільного”.
Як розповів член правління ТРК Родіон Кочубей, з початку повномасштабного вторгнення працівники “Суспільного” в “Олівці” не працювали, а перейшли до інших локацій та офісів. Наразі частина людей працює в історичній будівлі на Хрещатику – у Будинку звукозапису, частина – дистанційно.
“Консервація приміщення означає підготовку будівлі для мінімізації енерговитрат. “Олівець” має автономне опалення. На сьогодні ми виходимо з мінімальних обсягів споживання газу, які необхідні для збереження функціонування комунікацій будівлі. Температурний режим буде лише на рівні 7-10 градусів. Працювати за таких умов неможливо“, – пояснив менеджер.
Щороку на обслуговування та утримання “Олівця” йде понад 100 млн гривень, що включає комунальні витрати, податок на землю, витрати на персонал.
Суспільне мовлення — незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали “Перший” і «Суспільне Культура” та канали “Суспільного радіо” (“Українське радіо”, “Радіо Промінь”, “Радіо Культура”), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.
Будівлю Київського телецентру побудували в 1983-1992 роках за проєктом архітектора Олександра Комаровського (спільно з колегами Сафроновим, Зібіним, Гавриліним і Мельничуком).
Читайте також: Телебачення по-київськи: від “акваріума” до Діда Панаса
Нагадаємо, 1 березня окупанти обстріляли Київську телевежу та територію Бабиного Яру. Там знайшли понівечені тіла (ФОТО). Серед загиблих – оператор одного з телеканалів. Згодом у столиці затримали навідника на телевежу.