Прикордонники та ЗСУ вийшли на лінію державного кордону на Сумщині

Автор: Володимир Хлєбников
12:09 03.03

Прикордонники 5-го прикордонного загону передовою групою спільно з підрозділами Збройних Сил України вийшли на лінію державного кордону України на Сумщині.

Прикордонники та ЗСУ вийшли на лінію державного кордону на Сумщині

Про це 3 березня повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Друга гарна новина – російська влада прискорено наближається до лави підсудних Гаазького трибуналу. З кожним пострілом і наказом, лава підсудних збільшується, кількість росте, а терміни покарання продовжуються. Безпрецедентна подія для світової історії, коли дані щодо злочинів РФ передали до МКС одразу 39 країн. Трагічною ілюстрацією майбутнього процесу «Україна проти Росії» буде слугувати собор Успіння Пресвятої Богородиці у Харкові, який вистояв під час Другої світової війни, але в який у 2022 році влучив російський снаряд, і Бабін Яр, який зазнав удару російськими ракетами. Таких трагічних ілюстрацій у томах звинувачень, на жаль, буде не одна сторінка“, – написав Данілов у себе в Facebook.

Читайте також: Кількість знищених в Україні окупантів наблизилася до 9000

Він також повідомив, що протягом доби російським окупаційним військам не вдалося значно просунутися на жодному з напрямків, наступ було зупинено.

Керівництво Білорусії все більше фіксується як посібники держави-терориста єрєфії. Білоруська територія, а за деякими даними, і її збройні сили, використовуються у війні з Україною. Усвідомивши провал свого плану “Барбароса – 2022” і зіткнувшись з високоефективними діями українських військових і ТРО, Кремль пішов на зміну тактики, почавши масовані обстріли житлових кварталів та об’єктів цивільної інфраструктури у десятках міст, таких як Київ, Чернігів, Херсон, Харків, зокрема з використанням забороненого Женевською конвенцією озброєння. Масовою стала тактика нічних російських обстрілів житлових кварталів великих міст. Найгарячіший напрямок доби – одеський. Але і тут, як і по всій Україні, окупанта чекають не з квітами, а з вогнем, барикадами і коктейлем “Спротив“, – повідомив Данілов.

Він наголосив, що Київ продовжує героїчно тримати оборону, у столиці тривають заходи із виявлення та знищення ДРГ окупанта. Російські сили деморалізовані, а українські з кожним днем все більш мотивовані.

І ще одна важлива подія минулої доби – підписання Президентом України Володимиром Зеленським указу щодо створення Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань. Жоден українець не буде покинутий у біді. Допомогу отримують всі, хто її потребує“, – додав секретар РНБО.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” надала українським військовим вагони-рефрижератори для вивезення загиблих російських загарбників.

Дивіться також: Вночі у Києві пролунало кілька потужних вибухів: подробиці, відео

Великий Київ у Google News

підписатися