Приймальню депутатки “ЄС” пограбували вдруге за два місяці – у партії назвали це брудними методами боротьби з опозицією

Автор: Галина Ворона
15:29 27.09.2021

Сьогодні вдруге пограбували громадську приймальню депутатки “Європейської солідарності” у Київраді Ірини Никорак. Це вже друге пограбування за останні два місяці. “Європейська Солідарність” вимагає невідкладного розслідування пограбування та покарання причетних.

Приймальню депутатки “ЄС” пограбували вдруге за два місяці – у партії назвали це брудними методами боротьби з опозицією

За словами Нікорак, як і минулого разу, коштовних речей злочинці не взяли та навіть не стали робити вигляд, що вони їх цікавили та маскувати мотиви злочину.

Неушкодженими лишилися сейф з документами, телефони та принтер, злодіїв вони чомусь не зацікавили. Проте всі коробки з-під ноутбуків розкриті та розкидані по приміщенню. Це свідчить про те, що були потрібні лише жорсткі диски ноутбуків, а не власне техніка”, – розповіла депутатка.

Вона зауважила, що після минулого пограбування працівники приймальні більше не залишають там ноутбуки, тож усі зусилля злочинці виявилися марними.

Я впевнена, що метою викрадення, як і минулого разу, був виключно пошук інформації, яка б могла дискредитувати мене та партію “Європейська Солідарність. В цивілізованому світі такі методи політичної боротьби є неприпустимими”, – наголосила Ірина Никорак.

Водночас лідер фракції “Європейська Солідарність”  у Київраді Володимир Прокопів закликав правоохоронців до “якнайшвидшого розслідування цього недолугого злочину та пошуку реальних винних”.

“ЄС” є найбільшою опозиційною партією в країні, і вкрай прикро, якщо з опозицією намагаються боротися такими брудними методами”, – зазначив Володимир Прокопів.

Нагадаємо, під час першого пограбування з приймальні Нікорак  вкрали п’ять ноутбуків.

Великий Київ у Google News

підписатися