При Київраді вперше почали формувати молодіжну раду – подробиці

Автор: Галина Ворона
13:32 07.06.2023

У столиці розпочато формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді.

При Київраді вперше почали формувати молодіжну раду – подробиці

Відповідне розпорядження сьогодні, 7 червня, видав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, молодіжна рада має об’єднати молодих людей, які мають спільні інтереси та бажають реалізовувати проєкти й ініціативи, які вкрай важливі для становлення молодіжної політики в Києві.

Прийняття документів від зацікавлених осіб, установ, організацій для участі в формуванні першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді буде тривати з 19 червня до 19 липня 2023 року. Відповідну інформацію буде оприлюднено на офіційному вебсайті Київської міської ради.

До складу Київської міської молодіжної ради увійдуть представники:

  • органів студентського самоврядування закладів фахової передвищої освіти та вищої освіти, розташованих на території Києва;
  • дитячих і молодіжних громадських об’єднань;
  • громадських об’єднань учасників бойових дій,
  • органів учнівського самоврядування міського та адміністративних районів столиці;
  • молодіжних організацій, політичних партій, представлених у депутатських фракціях, утворених на I сесії Київської міської ради відповідного скликання;
  • Київської Малої академії наук.

Нагадаємо, молодіжну раду при Київради вирішили утворити ще в середині грудня 2021 року. Виборам до її першого складу у 2022 році завадило повномасштабне вторгнення.

Великий Київ у Google News

підписатися