Провідні освітні заклади США виступили проти політики Трампа — понад 100 керівників підписали заяву

Більше сотні керівників американських університетів, коледжів та наукових інституцій оприлюднили спільну заяву, в якій засуджують політику Дональда Трампа щодо вищої освіти. Як повідомляє Reuters, вони занепокоєні масштабним політичним втручанням, яке, за їх словами, ставить під загрозу академічну свободу та стабільність освітньої системи США.

Автори документа назвали дії адміністрації “безпрецедентними та надмірними”, що може призвести до втрати незалежності закладів вищої освіти. Білий дім поки що не надав жодних офіційних коментарів на цей рахунок.

Читайте також: США вводять рекордні мита на імпорт сонячних батарей із чотирьох азійських країн — Bloomberg

На цьому тлі 14 квітня Гарвардський університет подав судовий позов до федеральної інстанції проти уряду США. Університет стверджує, що його незаконно позбавили мільярдного фінансування з державного бюджету, що є частиною загальної політики адміністрації щодо обмеження підтримки низки академічних установ.