Процедури для здоров’я волосся: чого ви не знали раніше

15:49 13.10.2020

Догляд за волоссям займає не останнє місце в нашому повсякденному житті, адже для розкішної зачіски недостатньо використовувати тільки шампунь. Тож жіночі полички у ванній вщент заставлені бальзамами, масками, кондиціонерами, маслами. А також іншими багатофункціональними продуктами, які відновлюють і забезпечують термозахист.

Процедури для здоров’я волосся: чого ви не знали раніше

Але шампуня та інших засобів буває замало, адже негативний вплив довкілля не найкращим чином позначається на здоров’ї пасом. Тоді на допомогу приходять салони краси, які пропонують безліч процедур. Про деякі нововідкриття розповімо у цій статті.

Ко-вошинг

Цей процес передбачає миття тільки кондиціонером, без застосування шампуню. Першими його почали практикувати темношкірі жінки зі зневодненими і жорсткими кучерями. Такий м’який спосіб очищення мінімізує потьмяніння і відмінно зволожує структуру. Проте варто пам’ятати, що ко-вошинг підходить для пошкодженого волосся і не рекомендується для жирного. Засіб має бути без силіконів у складі, а після проведення процедури бажано дати локонам висохнути природним шляхом без використання фена.

Пірофорез

Майстер діє на пасма найчастіше вогнем, що позитивно впливає на їхню структуру: насичує живильними речовинами, надає густоту і усуває посічені кінчики. Ось як проходить процедура. Спочатку волосся очищують, обробляють захисними і зволожувальними засобами. Потім підпалюють просочений спиртом валик і швидко проводять полум’ям по локонах, унаслідок чого пористі ділянки згоряють, а кінчики запаюються. На жаль, досить складно знайти досвідченого фахівця цієї справи, тому вартість послуги немаленька.

Лазерний шолом

Такий пристрій надягають як звичайний головний убір. Він діє на шкіру голови і цибулини за допомогою холодних лазерних променів, що стимулюють оновлення та ріст. Трихологи вже давно використовують цю технологію для лікування алопеції, відновлення пишності, пружності й здорового вигляду волосся. Приблизно через 28-35 днів користування шоломом випадіння знижується, а для повного припинення облисіння потрібно близько 50 тижнів. Та слід бути обережними: існують обмеження для вагітних та людей, що мають проблеми зі здоров’ям.

Звичайно, повторювати вище згадане самостійно не варто, краще звернутися до фахівців. А ось подовжити ефект між сеансами допоможе косметика для волосся і нескладні процедури. Наприклад, обгортання чудово впорається із цим завданням. Воно характеризується нанесенням живильних засобів, підібраних для вирішення індивідуальних проблем, і тепловим стимулюванням, яке досягається гарячим рушником або феном. Так, корисні речовини глибше проникають у кортекс волосини, а пори епідерміса краще розкриваються та очищуються. Термообгортання не має протипоказань і підходить для будь-яких пасом.

І не забувайте: найкращі процедури для догляду за волоссям ті, які призначені саме для вашого типу. Тож користуючись нашими порадами та звернувшись до професіоналів, локони дуже скоро засяють красою та здоров’ям.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...