Протезний завод у Києві продали на приватизаційному аукціоні вп’ятеро дорожче стартової ціни

Автор: Галина Ворона
14:13 29.02

Єдиний майновий комплекс Державного комерційного підприємства “Київське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство” продали на приватизаційному аукціоні за 165 млн грн.. За актив змагалися 14 учасників. Ціна зросла у понад 5,3 рази. Підприємство працює, але збиткове та потребує залучення інвестицій.

Протезний завод у Києві продали на приватизаційному аукціоні вп’ятеро дорожче стартової ціни

Про це розповів голова Фонду держмайна Віталій Коваль.

За його словами, ці кошти будуть спрямовані до державного бюджету. Також, за умовами аукціону, новий власник сплатить заборгованість підприємства у розмірі понад 34 млн грн.

Об’єкт включає 20 зареєстрованих одиниць нерухомого майна та інфраструктури (медичний, адміністративно-виробничий, виробничий корпуси, виробничі будівлі, гаражі тощо) загальною площею 12216,6 кв, м, а також 13 одиниць транспортних засобів, що розташовані за адресами:

  • м. Київ, вул. Фролівська, 4; 6/8;
  • Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Любецька, 9;
  • Черкаська обл., м. Черкаси, вул. І. Франка, 84.

Новому власнику дістанеться також 735 одиниць рухомого майна: обладнання, меблі, інвентар, комп’ютерна та офісна техніка тощо.

Основна вимога до нового власника – збереження профілю діяльності підприємства протягом щонайменше 10 років. Також переможець аукціону не має права звільняти працівників протягом шести місяців після переходу права власності.

Як пише mind, переможну ставку за лот запропонувало ТОВ “Реал Славутич 1”.

За даними YouControl, ТОВ “Реал Славутич 1” входить до групи “Рітейл Груп” ключовою особою групи є Роман Лунін. Головний напрямок діяльності компаній групи – управління продуктовими мережами, серед яких: “Велмарт”, “Велика Кишеня”, “ВК SELECT”, “ВК Экспресс” в Україні, а також мережа супермаркетів “Green Hills Market” (Молдова).

Читайте також: Приватизація або ж оренда: 15-поверховий готель “Експрес” шукає власників

Нагадаємо, готелю “Україна” в серці Києва “світить” приватизація.

Великий Київ у Google News

підписатися