«Прошу вибачення за дезінформацію». Арестович визнав, що оприлюднив версію окупантів про загибель військового на Донбасі

18:29 18.12.2020

17 грудня на офіційних ресурсах української делегації в Тристоронній контактній групі повідомили про повернення в Україну тіла воїна ВСУ, який нібито під впливом алкогольного (або наркотичного) сп’яніння без зброї самовільно перейшов лінію розмежування і на ворожій стороні помер від інтоксикації.

«Прошу вибачення за дезінформацію». Арестович визнав, що оприлюднив версію окупантів про загибель військового на Донбасі

Водночас видання Цензор. нет. пізно ввечері 17 грудня оприлюднило результат судмедекспертизи, яка свідчить, що військовий  насправді був задушений.

Лише піся цього, 18 грудня пообіді, радник з інформаційної політики Української делегації для участі в ТКГ Олексій Арестович визнав, що у ТКГ оприлюднили версію окупантів про причину смерті українського військовослужбовця, і попросив вибачення “за дезінформацію суспільства”.

Дане повідомлення стало технічною помилкою, відповідальність за яку несу я особисто (переплутав версію представників російської сторони, яку обговорювали у внутрішньому листуванні, та повідомлення для ЗМІ) і фактично оприлюднив версію окупантів. Приношу свої офіційні вибачення шановним ЗМІ та українському суспільству», – написав Арестович.

Ось так виглядало повідомлення ТКГ від 17 грудня.

Пізніше повідомлення виправили та написали, що причини смерті встановить слідство.

Нагадаємо, актор та блогер Олексій Арестович наприкінці жовтня став радником української делегації у Тристоронній контактній групі з інформаційної політики з повноваженнями “єдиного голосу” щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...