Прощання із загиблою лікаркою-нефрологом “Охматдиту” буде завтра у Львові

Автор: Любава Лисичкіна
22:14 09.07

Світлана Лукʼянчик до останньої миті виконувала лікарський і людський обовʼязок рятувати життя. Колектив лікарні “Охматдит” висловлює свої співчуття рідним та близьким колеги.

Прощання із загиблою лікаркою-нефрологом “Охматдиту” буде завтра у Львові Фото: Охматдит
Про це розповіли в медзакладі, додавши світлини дівчини.
 
Світлана народилася у Львові та зростала без батьків. Після завершення навчання у Національному медичному університеті імені Богомольця пішла працювати лікарем-нефрологом у відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій НДСЛ “Охматдит”. Це єдине в Україні відділення з можливістю стаціонарного перебування, де лікують дітей з хронічною хворобою нирок всіх видів та ступенів важкості. Так було ще вчора вранці. Наразі воно вщент зруйноване.
Команда відділення складається з 4 лікарів, а також трансплант-координатора, медсестри та виховательки.
“Із загибеллю Світлани наша лікарня втратила не просто частину команди, а ще й душі. Вона була чуйною, доброю та відкритою до людей. Нам бракуватиме її професіоналізму та відданості. За словами колег, у момент удару, лікарка евакуювала в укриття дітей, що перебували на діалізі. Всі пацієнти відділення, на щастя, цілі. Проте Світлана більше не з нами”, – ідеться удописі колег Світлани. 
Вшанувати памʼять Світлани Лукʼянчик можна прийшовши  на прощання, яке відбудеться 10 липня о 14:00 за адресою: Львів, вулиця Театральна 11.
 

Відомо, дитяча лікарня “Охматдит” у Києві – найбільший медичний центр із лікування дітей з онкологічними та іншими небезпечними для життя захворюваннями.

Як повідомлялося, ракетний удар росіян у понеділок пошкодив в “Охматдиті” чотири лікувальні та один адміністративний корпус. Поранено близько 50 людей, двоє медиків загинули. Повністю зруйновано корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій, де проводиться діаліз. У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, пошкоджено два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому корпусі “Охматдиту” пошкоджено 12 відділень, у тому числі вісім хірургічних, п’ять онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Зруйновано частину єдиної в Україні онкогематологічної лабораторії.

 

Як повідомляв “ВК”, на території “Охматдиту” вже завершили аварійно-рятувальні роботи.   Гендиректор лікарні розповів, що  будуть серйозні довгострокові наслідки для медичної сфери щодо лікування дітей.

Також відомо, що  “Охматдит” повністю відбудують: на відновлення лікарні виділено перший транш.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин