Prometheus запускає Всесвітній онлайн університет: 50 онлайн-курсів від провідних університетів світу стануть доступні безплатно

Автор: Любава Лисичкіна
18:42 30.11.2023

Проєкт включає програми від Гарвардського університету, Массачусетського технологічного інституту, університетів Мічигана, Дюка, Джонса Гопкінса, Дюка, Іллінойса та Каліфорнійського університету.

Prometheus запускає Всесвітній онлайн університет: 50 онлайн-курсів від провідних університетів світу стануть доступні безплатно Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ
Як зазначив Co-founder в Prometheus Іван Примаченко, протягом трьох років 50 онлайн-курсів від провідних університетів світу стануть доступні безплатно українською мовою на Prometheus.
 
Серед перших десяти курсів, на які відкривається реєстрація вже сьогодні, CS50 AI від Гарварду і найпопулярніша навчальна програма з основ програмування в світі, курси з HTML, CSS, Javascript та Java, цифровий маркетинг і проєктний менеджмент, корпоративні фінанси та перша психологічна допомога.
 
“Сказати, що це безпрецедентно – не сказати нічого. Мені не відомо жодного іншого прикладу, коли б топові університету світу дозволили масовий переклад і розміщення в безкоштовному доступі своїх найкращих курсів. І це ще один потужний сигнал підтримки України світом”, – заявив Примаченко.
 
Він також зауважив, що за підтримки Посольства США, провідних західних університетів та Міністерства освіти і науки стало можливо зробити зробити найкращу світову освіту доступною кожному в Україні.
 
Сторінка проєкту тут – https://prometheus.org.ua/prometheu…/worldwide-university/
 
До слова,  із представниками міської влади столиці можна буде спілкуватися жестовою мовою через відеозв’язок.

Великий Київ у Google News

підписатися