Прокурори обвинувачують посадовців “Київводоканалу” у понад 67 млн грн збитків

Автор: Любава Лисичкіна
19:23 15.05

Мова йде про результати розслідувань діяльності посадових осіб АК “Київводоканал”, проведених у 2021-2023 роках.

Прокурори обвинувачують посадовців  “Київводоканалу” у понад 67 млн грн збитків Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Як пояснили в Офісі генпрокурора,  до суду скеровано чотири кримінальні провадження на загальну суму збитків 67 млн грн, триває розслідування у п’ятьох провадженнях.

До суду органи Київської міської прокуратури у 2023 році скерували чотири кримінальні провадження за обвинуваченням дев’ятьох осіб, у тому числі:

  • екскерівника ПрАТ “Київводоканал”,
  • двох керівників департаментів,
  • начальника відділу й одного інженера відділу ПрАТ,
  • двох начальників департаментів КМДА,
  • двох керівників суб’єктів господарювання – підрядників.

Досудові розслідування у цих провадженнях встановили збитки на загальну суму 67,7 млн грн.

“Мова йде про обвинувачення у службовій недбалості, розтраті коштів, отриманні неправомірної вигоди”, – зазначають правоохоронці.

Крім цього, у двох кримінальних провадженнях, у яких наразі слідство не завершено, повідомлено про підозру ексгенеральному директору та директору управління капітального будівництва “Київводоканалу”. У зазначених провадженнях попередньо встановлено збитки на загальну суму 5,6 млн грн.

Також наразі триває досудове розслідування у трьох кримінальних провадженнях за фактами розтрати, заволодіння коштами “Київводоканалу” на суму 322 млн грн.

До слова, екскерівник “Київводоканалу” прокоментував звинувачення прокуратури щодо розтрати. ПрАТ «АК «Київводоканал» наголошує — зазначені прокуратурою звинувачення не підтверджуються фактами та відповідними документами, наданими слідству, і попри сприяння слідчім діям, тиск на працівників підприємства триває, що підтверджує упередженість слідчих.

Великий Київ у Google News

підписатися