Пройшов на протезі майже 100 кілометрів: ветеран АТО на зібрані гроші придбав для ЗСУ шість авто

Автор: Марина Максенко
14:21 07.11.2022

Ветеран АТО із Житомира Олександр Швецов, який пройшов на протезі майже 100 км, збираючи гроші на транспорт для військових, придбав для них шість автомобілів.

Пройшов на протезі майже 100 кілометрів: ветеран АТО на зібрані гроші придбав для ЗСУ шість авто

Про це Швецов повідомив у Facebook.

“Приблизно 2 600 000 гривень. Саме така сума була витрачена на купівлю автівок для наших Побратимів на передовій”, – йдеться у дописі.

За словами ветерана, для військових придбали два пікапи, два мікроавтобуси з повним приводом, вантажно-пасажирський мікроавтобус із повним приводом та швидку допомогу.

Ветеран, голова громадської організації “БратуБрат” Олександр Швецов із Житомира вирішив пройти відстань від Одеси до Яремче (800 км), аби зібрати 800 тис. грн на три автомобілі для військових.

Його ініціативу підтримували донатами, і необхідну суму ветеран зібрав, здолавши майже 100 км. Після повернення додому йому продовжували надсилати кошти і в підсумку вдалося закумулювати понад 7 млн грн.

Олександр пересувається на протезі, бо в 2014 році, коли служив командиром відділення 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, отримав поранення ноги в боях під Луганськом.

 

Великий Київ у Google News

підписатися