Дуже гарні світлини опублікував у Facebook-групі “Киевские истории” Віктор Бухтіяров.
За його словами, зараз там квітнуть магнолії та рододендрони.
Також він додав, що гарний час для прогулянок – середина червня, коли починає зацвітати алея тюльпанових дерев.
Довідка. Основою сучасного Сирецького дендропарку став показовий парк декоративних культур, закладений в кінці 19 століття власником господарства, німцем Мейером. Досі збереглися екземпляри тиса далекосхідного посадки 1875 року, туї східної — 1895 року, ялин Енгельмана і колючої — 1900 року, а також клену гостролистого, дубу звичайного, липи дрібнолистої того ж періоду посадки. Із загальної території парку 6,5 га, історична частина займає близько третини площі.
Основні роботи для значного розширення території парку, з формування ландшафтних композицій і архітектурно-художнього вигляду парку в цілому, які можна споглядати тепер, а також множення колекції декоративних рослин були проведені у 1950-1960-ті роки, під керівництвом дендролога Миколи Олександровича Птіцина. За цей період було висаджено близько 500 видів, форм, сортів, культиварів дерев, чагарників і трав’янистих рослин. Наприкінці 1980-х років у парку проведено реконструкцію, в основному спрямовану на упорядкування території та посилення декоративності насаджень.
У парку, окрім вікових, вище перерахованих дерев, росте дуже велика колекція видів туї та ялин. Також широко представлені види роду горіх, клен, ялиця, спірея, рододендрон, барбарис, жимолость. В цей час колекція рослин дендропарку нараховує понад 1150 таксонів, у тому числі 538 таксонів деревних рослин і 625 трав’яних рослин. Ще понад 420 видів зростають у спонтанному рослинному покриві.
Нагадаємо, у центрі столиці зацвіли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО).