Продаж алкоголю, контроль комендантської години: важливе в Києві на 2 червня

Автор: Марія Супрун
23:12 02.06.2022

У Києві посилили контроль за дотриманням комендантської години, збільшили проміжок часу для продажу алкоголю в магазинах та заборонили плавати на катерах у водоймах.

Продаж алкоголю, контроль комендантської години: важливе в Києві на 2 червня

Усе важливе в Києві станом на 2 червня зібрала Київська міська військова адміністрація.

У Києві посилять контроль за дотриманням комендантської години

Зокрема, це стосується нічних клубів і закладів громадського харчування, робота яких під час комендантської години заборонена.

Під час комендантської години містом може пересуватися тільки транспорт зі спецперепустками. Виходити на вулицю можна, тільки щоб дійти до найближчого укриття у разі сигналу повітряної тривоги.

У Києві та Київській області комендантська година триває щоночі із 23:00 до 05:00. Громадський транспорт працює: метрополітен – із 06:00 до 22:00, наземний громадський транспорт – із 06:00 до 22:30.

У столиці відсьогодні дозволено продаж алкоголю в магазинах із 11:00 до 19:00

Продаж алкоголю у закладах громадського харчування можливий із 11:00 до 22:00.

Міська влада закликає киян дотримуватися комендантської години та не втрачати пильності! За сигналу повітряної тривоги – одразу йти в укриття.

Відсьогодні на період дії воєнного стану заборонено навігацію для маломірних суден на водних об’єктах у межах Києва

Також нагадуємо, що пляжний сезон у Києві поки не розпочинатимуть. На територіях пляжів і зон відпочинку триватиме обстеження дна акваторій на наявність вибухонебезпечних предметів. В умовах воєнного стану заради безпеки громадян відвідувати ці місця наразі не радять.

Місто розпочало реконструкцію житлових будинків, які постраждали внаслідок російських обстрілів

Роботи заплановано завершити ближче до середини осені, щоб містяни до початку опалювального сезону повернулися у свої домівки.

На реконструкцію місто виділило зі столичного бюджету майже 600 млн грн. Також уряд виділив 200 млн грн із державного бюджету.

Загалом відновлення потребують майже 390 будівель, із них понад 220 житлових будинків. Інші – об’єкти соціальної інфраструктури: медзаклади, садочки, школи, установи соціального захисту, адмінбудівлі.

Запрацювала гаряча лінія МВС для звернень рідних та близьких полонених, зниклих безвісти та загиблих українських захисників

Кожен може залишити інформацію про своїх рідних, отримати психологічну допомогу, а також роз’яснення щодо прав, які мають рідні військовополонених, зниклих безвісти та загиблих осіб.

Звернутися можна за номером: +380894201866.

В інтернатних закладах Києва розміщено 144 вимушені переселенці з числа одиноких літніх людей, осіб та дітей з інвалідністю

У Дарницькому дитячому будинку-інтернаті перебуває 51 дитина з інвалідністю з Харківщини. Ще 40 жінок з інвалідністю з Донецької області було розміщено в жіночому психоневрологічному інтернаті. Також 40 людей літнього віку та осіб з інвалідністю з Донеччини вже перебувають у Київському геріатричному пансіонаті. У цьому ж закладі перебуває майже 20 осіб вимушених переселенців з Приірпіння.

Усі вони забезпечені харчуванням та можуть отримати медичну допомогу. За тими особами, які не здатні до самообслуговування, здійснюють догляд працівники установ.

У київських санаторіях діти можуть безкоштовно пройти реабілітацію за 5 профілями

Відучора відновили роботу столичні дитячі санаторії. Щоб отримати путівку на оздоровлення дитини в санаторії, батьки мають звернутися до свого педіатра чи сімейного лікаря. Саме він визначає потребу у санаторному лікуванні.

Оздоровлення маленьких киян абсолютно безкоштовне. Бо для цього місто виділяє кошти з міського бюджету. Санаторії надаватимуть послуги з реабілітації за 5 профілями. Тож санаторно-курортне лікування зможуть отримати дітки з розладами мовлення, а також психоневрологічними, кардіоревматологічними, ендокринологічними та онкологічними хворобами.

Нагадаємо, що через руйнування приймати дітей не можуть санаторій «Орлятко» у Ворзелі та санаторій «Лісний» в Ірпені.

Як відомо, в Олександрівській лікарні відкрили нове відділення. Таких всього три в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися