Пробне ЗНО у Києві знову перенесли – нова дата

Автор: Галина Ворона
20:45 16.04

У Києві вдруге перенесли дату пробного Зовнішнього незалежного оцінювання – все через продовження локдауну.

Пробне ЗНО у Києві знову перенесли – нова дата

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

Як зазначається пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Києві та Миколаївській області відбудеться 15 травня, на Чернігівщині – 24 квітня.

У МОН зауважили, що незалежно від дати пробного ЗНО для його учасників доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-якого навчального предмета з переліку та пройти тестування вдома. Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах тих учасників оцінювання, які внесли свої відповіді до спеціального сервісу визначення результатів.

Учасники пробного ЗНО з м. Київ або Миколаївської області

  • зможуть до 28 квітня внести свої відповіді на завдання «бонусних»* тестів до спеціального сервісу з визначення результатів;
  • 30 квітня отримають результат виконання «бонусних» тестів;
  • 15 травня візьмуть участь у пробному ЗНО і пройдуть тестування з того навчального предмета, на який зареєструвалися;
  • зможуть з 15 до 18 травня внести свої відповіді на завдання тесту, для проходження якого зареєструвалися, до спеціального сервісу з визначення результатів;
  • 19 травня отримають результат виконання тесту, для проходження якого зареєструвалися.

Учасників пробного ЗНО просять бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Нагадаємо, локдаун у Києві подовжили ще на два тижні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...