Пробіг під каштанами відбудеться у зміненому форматі

Автор: Марина Максенко
19:45 14.05.2022

29 травня відбудеться 29-й “Пробіг під каштанами”. Мета заходу — збір коштів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, а також об’єднання українців для взаємопідтримки.

Пробіг під каштанами відбудеться у зміненому форматі

Цьогоріч благодійники можуть вийти на символічний старт із будь-якого безпечного куточка України та світу.

Про це повідомляє офіційний сайт пробігу. 

У 2022 році “Пробіг під каштанами” об’єднає українців по всьому світу заради добра, взаємопідтримки та допомоги дітям. Попри все, 29 травня, у день Києва, кожен може у будь-який зручний час та в будь-якому безпечному місці подолати символічні 5 км.

Організатори закликають учасників виходити на прогулянку чи пробіжку і знаходити на своєму маршруті листок чи цвіт каштана (або ж намалювати його).

Оскільки ідея “Пробігу під каштанами” — збір коштів на потреби реципієнта завдяки благодійним внескам учасників пробігу, який відбувається у форматі fun run (біг в задоволення), то й цього року учасники можуть на свій вибір обрати: пройти, пробігтися чи прогулятися із дистанцією близько 5 км.

Як долучитися до 29-го Пробігу?

Зареєструйтеся на сайті probig.in.ua.

Під час реєстрації — зробіть благодійний внесок 250 грн.

Кількість реєстрацій — необмежена. Останній день реєстрації — 29 травня.

Зареєстровані учасники можуть роздрукувати номерок, вписати до нього своє ім’я, місто, країну або номер реєстрації, і 29 травня вийти на прогулянку чи пробіжку в безпечному місці.

Сторінка реєстрації багатомовна, тож долучитися до Пробігу і допомогти Центру дитячої кардіології та кардіохірургії можуть також іноземці. Поширюйте інформацію про Пробіг і серед них.

Організатори закликають долучатися до Пробігу родиною, із друзями та знайомими заради відчуття об’єднання та взаємопідтримки.

Крім того, незмінний символ пробігу — каштан. Організатори закликають, щоб і цього року учасники виходили на прогулянку чи пробіжку і шукали листочок чи цвіт каштану. Робили із ним світлини і поширювали у соціальних мережах як ще один символ незламності українців, символ непереможного добра та об’єднання української нації.

Великий Київ у Google News

підписатися