Про що варто спитати провайдера, аби дізнатись про тривалість подачі інтернету в разі відключень світла

Автор: Оксана Тупальська
11:44 28.11.2023

У столиці з;явилася карта, де зазначено провайдерів інтернету та тривалість їхньої роботи в випадку відключення електропостачання. Однак аби визначити, чи відповідають дійсності заявлені показники, користувач послуг може запитати деталі про мережу постачання.

Про що варто спитати провайдера, аби дізнатись про тривалість подачі інтернету в разі відключень світла
оренда квартири Київ

Карту провайдерів, які обіцяють тривалий безперервний інтернет та повідомляють, як довго він працюватиме, можна дізнатися зі спеціального онлайн-ресурсу

За даними Мінцифри тривалий інтернет можна отримати, якщо надалі користуватися послугами Укртелекому, який має проведений телефонний мідний кабель до квартири. Такий метод забезпечить інтернетом споживачів впродовж 4-8 годин. При чому, вірогідність, що саме у вашій квартирі буде зв’язок досить велика – понад 71%.

Відтак, якщо ви не встигли викинути стаціонарний телефон, цілком можна запититати в постачальника, чи готовий він забезпечувати вас ще й інтернетом. 

Якщо ж ви за інновації, як і більшість українців – ймовірність отримання інтернету саме до вашої квартири складає понад 52%. 

Отже, про що варто спитати провайдера:

  1. Яким способом він плануєподавати інтернет до вашої квартири чи офісу. Якщо до багатоквартирного будинку проведений телевізійний кабель або оптоволокно, провайдери можуть гарантувати забезпечення безперебійним інтернетом впродовж 4-8 годин.У випадку проведення оптоволокна безпосередньо до квартири, провайдери гарантують постачання впродовж 72 годин з моменту відключення світла.
  2. Чи забезпечить провайдер вашу квартиру чи дім безперервним живленням у випадку дротового інтернету. Якщо ні – ви маєте подбати про джерело живлення. Наприклад, якщо в квартири проведено оптоволокно – з вас автономне джерело живлення для роутера на необхідну кількість годин. 

Нагадаємо, у Києві підготували альтернативні джерела живлення на випадок можливих вимкнень електроенергії.

Великий Київ у Google News

підписатися