Про що мовчить Лещенко? Підтримка московських гастролей дружини Джамалою та матір’ю Alina Pash, яка теж виступала в Росії

19:37 10.05.2021

Не вщухає скандал довкола виступу в Москві Анастасії Топольської, дружини члена наглядової ради «Укрзалізниці» Сергія Лещенка.

Про що мовчить Лещенко? Підтримка московських гастролей дружини Джамалою та матір’ю Alina Pash, яка теж виступала в Росії

«Великий Київ» розповідає про нові подробиці.

Щоб приховати свій концерт в якості діджея в московському клубі «Mutabor» Анастасія взяла творчий псевдонімом «SHEIS» замість DJ Nastia Beauty та вдягла прикраси з ланцюгів і намиста, що приховували її обличчя.

Крім того, Анастасія Топольська дивним чином потрапила до країни-агресора всупереч заборони на в’їзд до РФ іноземних громадян через епідемію коронавірусу.

Але вже після викриття дружина Лещенка в особистому акаунті в Instagram з задоволенням публікує світлини зі столиці Російської Федерації як у відвертому сценічному образі (латексний чорний комплект та чокер на шиї), так і в ліжку з незмитим з обличчя макіяжем.

Крім схвального відгуку від співачки Джамала, яка згодом видалила свій коментар, захоплення висловили і інші відомі особи.

«Вааааав! Яка краса!»пише Вікторія Паш-Несіймука, мати української співачки Alina Pash, яка товаришує з Джамалою.

Варто згадати, що і сама Аліна Паш була фігуранткою скандалів через концерти в Росії, організовані довіреною особою Путіна, та політ російськими авіалініями до окупованого Криму, всупереч українського законодавства.

Тоді Анастасія Топольська підтримала Аліну Паш в боротьбі з критиками, назвавши їх «придурками та колгоспниками».

Обидві виконавиці навіть образили журналістів видання «Букви», які розповідали про ці скандали: «вы п*зд*те» – написала Анастасія, «вы с стада испорченных овец» – заявила виданню Аліна Паш.

Таке нахабство отримало відповідну реакцію в коментарях Аліни Паш від користувачів Instagram.

Тож і тепер крім лестивих відгуків від росіян, вже Анастасія Топольська отримала також і чимало негативних відгуків від українців, які не підбираючи слів назвали виконавицю «московською підстилкою», яка гола скаче перед росіянами в той час, коли вони вбивають українських військових.

Сам Сергій Лещенко поки блокує всіх, хто ставить йому питання про виступ дружини у Москві, наприклад, журналістку видання «НВ» Марина Шашкова, яка написала на власній сторінці: «Після мого питання Сергій мене забанив. Люди кажуть, як так можна? Ми ж такі близькі з ним були. … А когда-то он мне нравился, как журналист. как глупа я была».

Членкиня Національної спілки журналістів України Олена Оверчук коментує: «Він же з тобою постійно переписувався ))) я думала ви друзі ))) він ніколи не був справжнім журналістом, в 2016 я назбирала матеріали, як він розповсюджує фейки, на які всі велись, на угоду певним політикам, але не опублікувала».

Загалом, реакцію на скандал публічної особи, ексжурналіста і екснардепа, а нині члена наглядової ради «Укрзалізниці» з зарплатнею в більш як 300 тис. грн щомісяця Сергія Лещенка чудово характеризує його нещодавня світлина в мережі Instagram, з кумедною нічною маскою на обличчі, яка ніби промовляє: «Якщо я цього не бачу, то цього немає».

Нагадаємо, дружина Лещенка опублікувала фото з виступу в Москві. Джамала у захваті (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися