Про кохання та його реінкарнацію. У столиці проходить виставка Миколи Сологуба

Автор: Любава Лисичкіна
23:16 19.02

Роботи Миколи Сологуба визнані у всьому світі. Подивитися на них можна у Києві, тут працює виставка «Реінкарнації кохання».

Про кохання та його реінкарнацію. У столиці проходить виставка Миколи Сологуба
Як ідеться у дописі  мистецького простору, в якому проходить виставка, митець працює на зламі наїву та кубізму, створюючи дійсно унікальні роботи.
 
“Автор ніби  наголошує на тому, що все плинне: особистості, тіла, обличчя та образи, але незмінним протягом усього цивілізаційного розвитку залишається почуття любові. Особливу увагу в своїх роботах художник приділяє жінці”, –  зазначають організатори виставки.
 
На виставці представлені барельєфи «жінки рукотворної», зібрані з різноманітних матеріалів.
«Я працюю з підсвідомим, висмоктуючи генетично закладені первістні інстинкти у сприйняті образів та форм. В усіх моїх роботах людські постаті є фігуративними, це – безособове втілення людини. Людини, яка крізь століття змінює лише свої риси, але завжди залишається первісною”, – зазначає автор творів Микола Сологуб. 
Виставка працює до 26 лютого у MANDARIN MAISON art by Spivakovska (ТЦ Mandarin Plaza, поверх 5, вул. Басейна, 6). Вона діє  у вільному доступі щодня, з 11:00 до 21:00 .  Вхід у масках обовязковий.
 
До слова, у столиці проходить виставка картин легендарної Марії Примаченко.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...