Президентський рейтинг: розрив між Зеленським і Порошенко скорочується

Автор: Марія Супрун
11:33 25.06

Рейтинг п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка зріс. В умовному другому турі президентських виборів він отримав би 40% голосів.

Президентський рейтинг: розрив між Зеленським і Порошенко скорочується

Про це свідчать результати опитування, яке проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 11 по 16 червня.

Так, якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі українці віддали б за Володимира Зеленського (22% усіх опитаних або 32% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме) та Петра Порошенка (11% і 17% опитаних).

Юрій Бойко отримав би в першому турі 9%/13% голосів, Юлія Тимошенко — 7%/10%, Ігор Смешко — 4%/7%.

Володимир Гройсман, Анатолій Гриценко, Дмитро Разумков, Олег Ляшко, Руслан Кошулинський та Віталій Кличко отримали б менш як 5% голосів.

У випадку потрапляння Зеленського та Порошенка до другого туру, за першого кандидата готові віддати голоси 33% опитаних або ж 60% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за другого — 20% і 40%.

Як відомо, в другому турі президентських виборів 2019 року Порошенко отримав 24,45% голосів виборців, а Зеленський – 73,22% голосів. Відтак, розрив між кандидатами складав 48,77%. Зараз розрив складає 20%, тобто скоротився більш ніж у два рази.

Серед партій – лідерами є “Слуга народу” та “Європейська солідарність”.

Читайте також: Як Путін х**ло, так Зеленський брехло – заява “Європейської Солідарності”

Як повідомлялося раніше, Зеленський не виконав основні «стадіонні обіцянки» – топ заяв.

Великий Київ у Google News

підписатися