Президент Литви провідав поранених воїнів в київському госпіталі. Зеленський не прийшов

Автор: Любава Лисичкіна
19:20 20.03

Президент Литви, який прилетів всього на два дні в Україну, знайшов час прийти до українських бійців. В той же час, Наусєду супроводжував не президент України, а Міністр оборони.

Президент Литви провідав поранених воїнів в київському госпіталі. Зеленський не прийшов

Про це написала волонтерка Наталія Юсупова у Facebook.

Гітанас Наусєда  сказав бійцям багато теплих слів, висловив підтримку і глибоку повагу. Так само як рік тому держсекретар США Помпео, прилетів всього на один день, але прийшов провідати українських військовослужбовців, потиснув хлопцям руки і підтримав. 

“Президент Литви прийшов до київського шпиталя не з президентом України, а з Міноборони Тараном. Цікаво побачити, якщо приїде президент Байден, то  Зеленський теж не піде?)) Взагалі дуже приємно, що в палаті, де волонтери зробили ремонт, вже побували багато хто з високих гостей)”, – зауважила Юсупова.

Крім цього  Наусєда прийшов не з порожніми руками, подарував хлопцям ноутбуки та подарункові солодощі з Литви.

За словами Юсупової,  бійці  чекали і Зеленського,  але той не прийшов. За два роки головнокомандувач знайшов тільки 5 хв заглянути в госпіталь в грудні 2020 року і більше ні ногою.  

“Угу, прям розбігся. Морпіхи були сильно розчаровані. Так, наших воїнів дуже сильно поважають у всьому цивілізованому світі, а в Україні нинішня влада плювати на них хотіла. .. Сьогодні в госпіталь знову привезли важко поранених. Може все таки хоч крапля совісті прокинеться там нагорі і слуги народу відвідають тих, хто захищає їх теплі крісла”, – додала волонтерка.

До слова, президент Литви Гітанас Наусєда  був в Україні з офіційним візитом 18 та 19 березня. Він виступив з промовою  у ВРУ, підтвердивши підтримку незалежності і суверенітету України та засудивши злочинну окупацію Криму Росією. Перед цим  відбулась зустріч президентів України  та   Литовської Республіки.

Великий Київ у Google News

підписатися