Прем’єра з гірким присмаком. Вандали пошкодили нові крісла в театрі оперети

Автор: Галина Ворона
17:18 25.09

Адміністрація Київського національного академічного театру оперети встановлює особи вандалів, які під час прем’єри мюзиклу “Доріан Грей” пошкодили нові крісла.

Прем’єра з гірким присмаком. Вандали пошкодили нові крісла в театрі оперети

Про це повідомив художній керівник столичного театру оперети Богдан Струтинський, додавши фото пошкоджених крісел.

Усіх, хто володіє хоч якоюсь інформацією, просять повідомити адміністрації театру, щоб швидше знайти шкідників.

Я ставлю питання, а яким це треба бути моральним деградантом щоб таке зробити? Що в голові, в душі у так званої “людини” відбувається щоб таке вдіяти, щоб так знищувати красу?? Ось що вирізняє нашого глядача від європейського.. Ми обов’язково взнаємо, хто це зробив і з якою метою, і заставимо відповісти.. саме зараз іде аналіз і перегляд всіх камер відеоспостереження. А зараз, я звертаюся до всіх глядачів – поважайте себе, поважайте працю людей!! Нам дуже неприємно і прикро що таке може відбуватися в наш час, у 21-му столітті”, – обурюється Струтинський.

Нагадаємо, столичний театр оперети – єдиний в Україні. Велика зала театру тривалий час перебувала в аварійному стані і потребувала негайної реставрації. Яка там була розруха – дивіться тут. Місто виділило кошти на оновлення приміщень. Реконструкція стартувала минулого року. Оновлений театр відкрили цьогоріч в травні – фото, відео.

Великий Київ у Google News

підписатися