Представники української ЛГБТ-спільноти оголосили про формування військового взводу

Автор: Тетяна Сененко
11:21 07.03

Активісти запрошують бажаючих ЛГБТ+ людей, а також дружніх до спільноти,підписати контракт із однією з мотопіхотних частин ЗСУ. Перш ніж приступити до служби кожен боєць має пройти співбесіду з командиром

Представники української ЛГБТ-спільноти оголосили про формування військового взводу
Таке повідомлоення з’явилось на сторінці спільноти “Військові ЛГБТ та наші союзники Ukrainian LGBT Soldiers and our Alliesу” Фейсбуці.
“Запрошуємо бажаючих ЛГБТ+ людей, військових, фахівців, а також дружніх до ЛГБТ+ спільноти людей, бажаючих підписати контракт із однією з мотопіхотних частин ЗСУ. Ваша особистість, як і підрозділ, лишатимуться в таємниці.Після бойового злагодження підрозділ виконуватиме завдання безпосередньо на лінії зіткнення. Завдання потребуватимуть професійних навичок та інтелектуальних здібностей – перш ніж приступити до служби кожен боєць пройде співбесіду з командиром, згодом – відповідний вишкіл та отримає державну сертифікацію”, – йдеться у повідомленні.
 
Частина штату вже відібрана, є вакантні місця.Головними критеріями активісти називають здібності, бажання розвиватись, та повага до побратимів і посестер та до Присяги.
Також є можливість перевестися у підрозділ з інших частин – надаємо щодо цього консультації діючим військовим хлопцям та дівчатам, котрі служать на контракті.
 
Крім цього організація формує список волонтерів, які будуть допомагати взводові з матеріальним забезпеченням, тренуваннями, фінансово,
 
“Ми не планували афішувати набір і думали обмежитися своєю мережею, та у зв’язку із нахабною поведінкою тилових опонентів рівності прав людини, радикальних організацій, що маніпулюють темою участі у війні своїх окремих учасників, нападають на громадян, заперечують рівність їхніх прав та свобод, – а значить ставлять під загрозу демократію в Україні – ми вирішили вкотре заявити відкрито про свою присутність на фронті та показати, що українська армія – армія вільних людей, що стоїть на захисті Конституції, демократії, та волі кожного громадянина проти тиранії та російської окупації”, – додали у організації.
Нагадаємо, влітку минулого року активісти влаштували перформанс, і розмістили веселковий прапор над Батьківщиною-матір’ю. а також над куполом Верховної ради.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...