Представник “Слуги народу” вже втретє намагається стати мером Броварів

20:40 27.07

Представництво партії “Слуга народу” на Київщині провело зустріч із місцевими мешканцями, на якій представило громаді свого кандидата на пост мера міста. Ним став Дмитро Ратніков – це третя його спроба стати мером Броварів.

Представник “Слуги народу” вже втретє намагається стати мером Броварів

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.

Дмитро Ратніков у 2002 – 2011 роках проводив на Броварщині свою громадсько-політичну діяльність. У 2006 році він балотувався на посаду міського голови Броварів, але програв Віктору Антоненку.

У 2010 році Ратніков зробив другу спробу стати мером Броварів та був висунутий броварською міською організацією “Європейської партії України”, але в реєстрації йому було відмовлено. У 2011 році Дмитра Ратнікова обрали депутатом Київської обласної ради від “Європейської партії України”.

У парламентських виборах у 2012 році на №97 окрузі Ратніков посів 4 місце, отримавши 12% голосів виборців. У березні 2013 року Міністерство закордонних справ України призначило Дмитра Ратнікова радником-посланником із економічних питань Посольства України в Російській Федерації.

Тодішній президент України Віктор Янукович призначив пана Ратнікова Повноважним представником України в Комісії з економічних питань при Економічній раді Співдружності Незалежних Держав, цю посаду Ратніков займав до 2015 року.

загрузка...

Я повертаюся у політику. Ми маємо зробити життя нашої громади кращим та комфортнішим”, – каже Ратніков з приводу своєї третьої спроби стати мером Броварів.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила постанову щодо проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, Україна отримала нові райони – замість 490 існуючих районів в областях утворять 136. Зокрема, на Київщині замість 25 районів буде 7: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...