Представник “Слуги народу” вже втретє намагається стати мером Броварів

Представництво партії "Слуга народу" на Київщині провело зустріч із місцевими мешканцями, на якій представило громаді свого кандидата на пост мера міста. Ним став Дмитро Ратніков - це третя його спроба стати мером Броварів.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“. 

Дмитро Ратніков у 2002 – 2011 роках проводив на Броварщині свою громадсько-політичну діяльність. У 2006 році він балотувався на посаду міського голови Броварів, але програв Віктору Антоненку.

У 2010 році Ратніков зробив другу спробу стати мером Броварів та був висунутий броварською міською організацією “Європейської партії України”, але в реєстрації йому було відмовлено. У 2011 році Дмитра Ратнікова обрали депутатом Київської обласної ради від “Європейської партії України”.

У парламентських виборах у 2012 році на №97 окрузі Ратніков посів 4 місце, отримавши 12% голосів виборців. У березні 2013 року Міністерство закордонних справ України призначило Дмитра Ратнікова радником-посланником із економічних питань Посольства України в Російській Федерації.

Тодішній президент України Віктор Янукович призначив пана Ратнікова Повноважним представником України в Комісії з економічних питань при Економічній раді Співдружності Незалежних Держав, цю посаду Ратніков займав до 2015 року.

Я повертаюся у політику. Ми маємо зробити життя нашої громади кращим та комфортнішим”, – каже Ратніков з приводу своєї третьої спроби стати мером Броварів.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила постанову щодо проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, Україна отримала нові райони – замість 490 існуючих районів в областях утворять 136. Зокрема, на Київщині замість 25 районів буде 7: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський.