Правила в’їзду в Україну іноземців змінили

11:30 10.09.2020

Кабінет Міністрів змінив правила в’їзду іноземців в Україну. Зокрема, розширив перелік громадян інших країн, яким в’їзд дозволений, а також заборонив іноземцям транзитний проїзд.

Правила в’їзду в Україну іноземців змінили
оренда квартири Київ

Як повідомляє Держприкордонслужба, зміни стосуються переліку винятків для категорій іноземців, яким не заборонено в’їзд в Україну (постанова уряду № 791 від 2 вересня).

Відтепер іноземці, які мають родинні зв’язки з українськими громадянами, можуть в’їхати в Україну, якщо вони є одним із подружжя, батьками, дітьми, бабою або дідом українців. Водночас прикордонники звертають увагу, що згідно з законодавством правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.

Разом з тим, скасували норму, що передбачала можливість в’їзду в Україну іноземців, які прямували територією нашої держави транзитом.

Крім того, уряд деталізував питання щодо людей, які прямують в Україну на навчання. Тепер пускатимуть лише студентів українських закладів вищої освіти.

Нагадаємо, раніше уряд прийняв рішення заборонити в’їзд іноземців в Україну з 28 серпня до 28 вересня. Кому з іноземців дозволяється в’їзд в Україну – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися