Правила одні для всіх. Усика спіткали неприємності через неправильну парковку

Автор: Галина Ворона
18:58 09.04

Боксеру Олександру Усику довелось трохи понервувати, коли він не застав свою машину в центрі міста там, де залишив. Як виявилось, автівку забрав евакуатор за неправильну парковку. При цьому боксер свою провину не визнає і стверджує, що відповідного знаку не було – і тут він, ніде правди діти, нахабно бреше.

Правила одні для всіх. Усика спіткали неприємності через неправильну парковку

На свої неприємності він поскаржився у прямому ефірі в інстаграм.

Усик розповів, що припаркував машину в центрі Києва, а коли повернувся, то не застав її на місці. З’ясувалося, що автівку евакуйювали за неправильну парковку.

Не було знаків, що забороняють паркуватися. Дзвонять зі страхової і кажуть: “ось спостерігаємо за вашим автомобілем, він кудись їде”. Думаю, взагалі прикольно. Я пішов за своєю машиною. Приїхав і оплатив штраф за неправильну парковку, потім за евакуатор і ще за щось. Тобто відразу 3 чека”, – поділився боксер.

Він стверджує, що знаку заборони на парковку не було, автомобіль не заважав, стояв збоку як і багато інших, але забрали саме його.

А от у Києві автомобільному стверджують, що пан боксер “трохи збрехав”, коли розповідав, що знаку не було і нікому не заважав, бо насправді він припаркував своє авто з грубим порушенням правил дорожнього руху (15.9).

Комунальники нагадують, що зупинка забороняється:

г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі).

А щоб не бути голослівними – додали фото з місця події.

Читайте також: “Я не знав, що буде кіно”: Усик бідкається, що Марченко запхнула його у свою “Паломницю” без дозволу

До слова, найчастіше плюють на правила ПДР і залишають машини де прийдеться представники провладної фракції “Слуга народу”. Запаркованим на зебрі бачили авто глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії – його за це просто оштрафували. А от автівку його колеги по фракції за таке ж порушення евакуювали. Таку ж недбалість до правил продемонстрував Микола Тищенко.

Нагадаємо, у столиці з 5 квітня стали безкоштовними усі  350 комунальних парковок (КАРТА).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...