Правила безпечного шопінгу в Києві під час карантину

15:29 13.04

Карантинні заходи в місті Києві змушують все більше людей робити покупки онлайн. Шопінг в віддаленому режимі стає дуже популярним заняттям, причому багато хто прагне придбати таким чином навіть ті товари, які раніше купувалися більшістю жителів міста виключно в звичайних магазинах.

Правила безпечного шопінгу в Києві під час карантину

Безпечний шопінг в інтернеті набув особливої ​​актуальності з початку березня 2020 року, коли в Києві та в інших українських містах були введені карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid-19. За статистикою число товарних одиниць, що купуються через інтернет за останній місяць, зросла в столиці більше ніж на третину. Збільшується число онлайн-замовлень і в невеликих населених пунктах.

Яку продукцію слід замовляти онлайн?

Щоб забезпечити собі зручний шопінг без перебування серед великих скупчень людей, покупці з Києва прагнуть придбати в режимі онлайн наступні товари:

 1. Лікарські засоби, побутові товари та косметику. У віддаленому режимі сьогодні зовсім нескладно замовити миючі засоби, зоотовари, засоби побутової хімії та лікарські препарати.
 2. Комп’ютерну техніку, приставки та смартфони. Оскільки багатьом хочеться провести вимушену ізоляцію, не нудьгуючи, комп’ютерні ігри стають досить популярним заняттям не лише у молодих людей. В даний час навантаження на ігрові сервіси в усьому світі неухильно зростає. Крім того, в цифровому столітті справні комп’ютери і гаджети як ніколи актуальні, тому придбання такої продукції також відбувається дуже часто. Якщо вам потрібно придбати новий ПК, ноутбук або смартфон через інтернет, то слід звертати увагу на те, наскільки надійний онлайн-магазин його продає. Також слід детально вивчити характеристики виробу, подивитися фото і відгуки.
 3. Товари для занять спортом. Городяни, що опинилися на карантині, прагнуть підтримувати фізичне здоров’я. Заняття фізкультурою і спортом вдома для багатьох з них нелегке випробування. Щоб повноцінно виконувати ті вправи, які спортсмен раніше виконував в залі, потрібно встановити вдома спеціальне обладнання. Товари для фітнесу – це не тільки тренажери, еспандери та інше спорядження, а й спеціальні добавки для поліпшення фігури. Щоб купити товар для спорту в інтернеті, потрібно добре розібратися в асортименті, вивчити опис і зображення виробів. Не зайвим буде також проконсультуватися з приводу свого придбання у фахівців онлайн-магазину.
 4. Продукцію для городу та саду. Багато жителів міст, які мають присадибні ділянки, вважають за краще в кризу займатися садівництвом та городом. Тому товари для сільськогосподарської діяльності сьогодні купують через інтернет набагато частіше, ніж раніше.
 5. Побутову техніку та автотовари. Попит на дану категорію продукції з настанням карантину не вичерпався. Через те, що велика кількість жителів Києва для того, щоб швидко переміщатися по місту, була змушена пересісти на особисті авто, зросла необхідність в різних аксесуарах та послугах, пов’язаних з підтриманням автотранспорту в робочому стані. При покупці таких товарів в інтернеті слід дотримуватися загальних рекомендацій, актуальних для придбання будь-якого товару в режимі онлайн на таких сайтах як Kasta.ua, Rozetka, Intertop та інші.
 6. Взуття та одяг. Потрібно відзначити, що після початку карантину попит на цей вид товарів відчутно знизився. Це пов’язано, перш за все, з тим, що люди стали рідше виходити на вулицю. Однак одяг все одно залишається затребуваним товаром і пропонується в достатньому асортименті на різних інтернет-майданчиках. Наприклад, якщо ви вирішили купити плаття, необов’язково шукати його в звичайних магазинах: всі вони в Києві сьогодні закриті. Популярний інтернет магазин Kasta.ua пропонує своїм споживачам предмети одягу в достатньому асортименті. Щоб знайти потрібну модель, ви можете зайти у відповідний розділ онлайн-каталогу, де є фото всіх товарних позицій, і вибрати відповідний для себе варіант.

Карантин в столиці України: плюси і мінуси

Глобальна епідемія коронавірусу швидко змінює життя людей. Людство ще не взяло під контроль це захворювання, але вже зрозуміло, які негативні наслідки це явище принесе в недалекому майбутньому.

В першу чергу, пандемія негативно вплине на економіку. Закриються вільні торгові точки продажів товарів. Конкуренція між компаніями йде на простори інтернету. Серед основних змін, які в недалекому майбутньому можуть настати для киян і інших жителів України, назвемо наступні:

 • відновлення кордонів всередині країн Євросоюзу, а також скасування безвізового режиму – це момент дуже неприємний для українців, так як безвіз для них був свого роду візитною карткою вільного життя;
 • неможливість поїхати в недорогий тур – найближчим часом під скорочення потраплять співробітники більшості середніх і дрібних туристичних компаній, які організовували недорогі перельоти лоу-кост до різних країн Європи;
 • соціальні зміни – люди ставляться один до одного більш насторожено, що заважає ефективному просуванню будь-якого бізнесу;
 • контроль над людьми і втручання в їхнє приватне життя – хоч на даний момент це і робиться в ім’я збереження здоров’я людей, але найближчим часом вірус навряд чи буде переможений, а тенденція держави до тотального контролю громадян може зберегтися;
 • націоналізація приватної медицини – деякі недержавні клініки країн Європи сьогодні переходять у власність держави, що в багатьох випадках може призвести до зниження якості медобслуговування, а в ряді випадків – і до недотримання лікарської таємниці;
 • підвищення ролі держави в повсякденному житті людей – основний капітал буде зосереджений в руках урядових структур, приватний бізнес опиниться під сильним пресингом.

Але не все так погано! Криза, пов’язана з пандемією коронавірусу, може сприяти швидкому розвитку медичної галузі. Багато громадян країни, які повернулися до себе додому з-за кордону, нескоро поїдуть назад. Оскільки серед них багато талановитих людей, які володіють професійними знаннями та навичками в різних галузях, країна тільки виграє від їх активної діяльності.

загрузка...

Основою ж тенденцією для міста Києва, як втім, і для інших міст на будь-якому кінці Землі, сьогодні є масове переведення співробітників організацій на віддалену роботу. Сьогодні перейшли на онлайн-формат роботи практично всі столичні магазини одягу та аксесуарів. Kasta.ua – не виняток! Споживачі змушені робити замовлення предметів одягу виключно за допомогою комп’ютера та інтернету.

Бажаючим придбати сукню, брюки, светр більше не треба довго ходити по місту в пошуках найкращого варіанту в численних магазинах, на ринках, в бутиках. Зробивши замовлення обраної речі в віддаленому режимі, клієнт економить і час, і гроші.

Купівля будь-якого товару в інтернеті має такі переваги:

 • можливість розглянути безліч варіантів, сидячи вдома і не витрачаючи зайвого часу та грошей;
 • наявність докладних описів кожної позиції, супроводжуваних якісними фото;
 • вигідна вартість предметів одягу, яка, як правило, значно нижче, ніж у багатьох бутиках;
 • наявність швидкої доставки;
 • професійна система консультування покупця з будь-яких питань.

Перехід магазинів одягу на віддалену роботу може стати вельми позитивним кроком, завдяки якому компаніям вдасться значно заощадити на оренді торгових площ, а численним покупцям – на часі пошуку потрібного товару. 

загрузка...