Праведники України та Бабиного Яру отримають допомогу – деталі

Автор: Марія Супрун
18:11 17.09

Окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу з міського бюджету з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.

Праведники України та Бабиного Яру отримають допомогу – деталі

 Як повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, підписано відповідне розпорядження КМДА.

«Люди, які рятували євреїв у ті страшні часи, ризикували абсолютно всім. Але навіть попри всі можливі наслідки, вони все одно рятували чужі життя. Бабин Яр – це жахливий урок. І цей урок маємо засвоїти не тільки ми, а й усе людство. А подвиги Праведників варті шани та вічної пам’яті», – зазначила Хонда.

Так, матеріальну допомогу в розмірі 7500 гривень отримають Праведники України та Праведники Бабиного Яру. Серед них і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку та фактично проживають у Києві.

Загалом фінансову підтримку нададуть у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» 34 мешканцям столиці.

Виплатять одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій і на рахунки, відкриті в банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина». Також пільговики, які отримують виплати через «Укрпошту», зможуть отримати допомогу у відділеннях установи, або виплати будуть доставлені разом із пенсією.

Нагадаємо, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру пройде марафон, кінопокази, виставка: що заплановано.

Великий Київ у Google News

підписатися