Працюй в задоволення з ТАХІ 838 в Києві

09:00 23.06

Чи можливо сьогодні працювати у вільному графіці без докучливих керівників та мати завжди стабільний дохід, який залежить тільки від вас?

Працюй в задоволення з ТАХІ 838 в Києві

З “ТАХІ 838” це дійсно реальність, адже ми розуміємо, що комфортні умови для співробітників – запорука високоякісного обслуговування пасажирів.

 Кожен робочий день в головному офісі компанії “ТАХІ 838”  розпочинається з брейн-шторму керівництва. На повістці дня: комфортні умови для кожного співробітника служби та висока якість надання послуг для користувачів.

Переваги для наших водіїв:

Оплата за брендування вища за конкурентів;

Вигідні тарифи;

Найнижча комісія;

Кожен водій самостійно обирає свій сектор;

Пробки уже ввімкнено в вартість поїздки;

Бонуси за активність;

Ексклюзивні знижки на АЗК Окко та АЗС WOG.

Ми піклуємось про наших водіїв і докладаємо максимум зусиль, щоб вони отримували найкращі переваги, працюючи з ТАХІ 838.

Про нас

 Всеукраїнська компанія ТАХІ 838 вже 15 рік займає лідируючі позиції на ринку перевізників. Впродовж цих років компанія постійно розвивається та відкриває свої представництва в кожному регіоні. А мешканці українських міст вже впізнають забрендовані яскраво-голубі автівки з логотипом 838.

В ТАХІ 838 турбуються про безпеку пасажирів, кожен водій проходить повну перевірку особистих документів і співбесіду перед виходом на роботу. Також, керівництво компанії проти 24 годинних змін, наші водії працюють не більше 12 годин, адже комфорт водія та пасажира найважливіший принцип нашої служби.

Чому вигідно працювати в ТАХІ 838

  • Стабільний заробіток. Сума доходу обмежується виключно кількістю виконаних замовлень.
  • Велика кількість замовлень. Щодня наші оператори приймать тисячі замовлень. А завантаження мобільного додатку “ТАХІ 838”вже давно перевалило за мільйон.
  • Хороша репутація. За 15 років старанної роботи ми завоювали любов та довіру наших клієнтів. Нас обирають пасажири по всій Україні.

Що потрібно для роботи у нас

Щоб стати водієм таксі в нашій компанії, достатньо заповнити онлайн заявку на сайті або зателефонувати за номером – 098-10-11-012. Від водія ми вимагаємо мінімум особистих даних та контактний номер телефону. Таким чином, стати нашим водієм не складно, а перспективи роботи у нас не обмежені.

Якщо Ви маєте вільний час і шукаєте заробіток за власним графіком, реєструйтесь водієм ТАХІ 838. Заробляйте за кермом уже сьогодні!

ТАХІ 838

Один додаток – вся Україна

Єдиний номер – вся країна

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...