Працівника університетського гуртожитку Києва підозрюють у розбещенні неповнолітнього

Автор: Галина Ворона
15:10 10.07

Працівника університетського гуртожитку у Києві підозрюють у вчиненні розпусних дій відносно 14-річного хлопця.

Працівника університетського гуртожитку Києва підозрюють у розбещенні неповнолітнього
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як зазначається, 66-річний мешканець Київщини, що працював заступником завідувача гуртожитку одного зі столичних університетів запросив до своєї кімнати хлопця, якому на той момент було 14 років та запропонував йому зробити масаж.

Це сталось, коли більшість студентів через початок війни виїхали з гуртожитку, залишитись дозволили лише тимчасово переміщеним особам.

Спочатку чоловік запропонував хлопцю лягти на ліжко задля масажу, а потім вчинив щодо нього розпусні дії. Чоловік торкався статевих органів неповнолітнього, усвідомлюючи протиправність таких дій.

Вчинені розпусні дії стали для підлітка психотравмуючими, супроводжувались негативними переживаннями сорому, безпорадності та позначились на його звичайній поведінці, емоційному стані. Тож хлопець розповів цю ситуацію близьким.

Щоб якнайменше травматизувати дитину, правоохоронці проводили слідчі дії з хлопцем в кримінальному провадженні за участі психолога, законного представника у спеціально обладнаному приміщенні на базі Центру “Барнахус”.

Наразі працівнику гуртожитку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 156 КК України.. З посади у гуртожитку його звільнили майже одразу після вказаних подій.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.

Читайте також: Накачував алкоголем і наркотиками, а потім розбещував малолітніх дівчат: суд призначив максимальний термін покарання дитячому тренеру

Нагадаємо, у Києві чоловік розбещував дівчат та продавав порнографію за кордон – на його рахунку більше 200 жертв.

Великий Київ у Google News

підписатися