Поїзди до Івано-Франківська курсуватимуть до 6 березня. Що робити з квитками на інші дати

Автор: Галина Ворона
17:27 27.02

Пасажири, що придбали залізничні квитки до чи з Івано-Франківщини, зможуть їхати за графіком до 6 березня включно. Квитки на поїзди відправленням з 7 березня включно можна повернути без штрафів.

Поїзди до Івано-Франківська курсуватимуть до 6 березня. Що робити з квитками на інші дати

Про це повідомила пресслужба “Укрзалізниці”.

Згідно з постановою №154 Кабінету міністрів України від 24 лютого, “Укрзалізниця” з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку і посадку пасажирів в регіоні”, – говориться в повідомленні.

Як зазначається, “Укрзалізниця” припинила продаж нових квитків на поїзди, що прямують в Івано-Франківську область і назад, але не скасовує регулярні рейси і не обмежує висадку/посадку пасажирів до дати, зазначеної постанови Кабміну.

В “Укрзалізниці” також уточнили агентству “Інтерфакс-Україна” , що обмеження поки введені до 12 березня, а ситуація після цієї дати буде залежати від подальших розпоряджень.

Крім того, пресслужба зазначила, що пасажири з квитками від 7 березня включно матимуть можливість повернути квитки без штрафів або зможуть звернутися в Івано-Франківську облдержадміністрацію з проханням щодо призначення спеціальних рейсів, “які “Укрзалізниця” готова виконати згідно з вимогами Кабміну”.

“Укрзалізниця” пропонує пасажирам, які планують поїздки в гори, альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славське. Також продовжує курсування швидкісний  “Лижний експрес” № 745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.

Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні.

Читайте також: Студентські і дитячі квитки на “Інтерсіті+” можна купувати через чат-бот

Нагадаємо, до 8 березня можна швиденько зганяти в Харків на додатковому “Інтерсіті”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...