Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
За його словами, перехід на новий застосунок відтерміновували два роки поспіль через неактивну участь батьків у цьому процесі, але “сучасні умови вимагають раціонального ставлення до столичного бюджету, і часу на експерименти більше немає”.
Проєкт “Електронна картка учня” розпочато у 2019 році. З того часу столичні заклади освіти неодноразово закликали батьків оформити новий документ, який має стати єдиним для використання у транспорті. Наразі майже для половини учнів уже оформлено та видано новий електронний документ. У той же час решта батьків не квапиться приєднатись до проєкту. Ті, хто досі не оформили для своїх дітей картку учня, мають усвідомити, що чинне законодавство не дає змоги іншим чином надавати можливість безкоштовного проїзду школярам. І в такому випадку батькам доведеться за них платити у громадському транспорті”, – зазначив Валентин Мондриївський.
Заступник голови КМДА зауважив, що електронна картка учня – це сучасний застосунок, який не тільки дасть змогу оптимізувати контроль за витратами з міського бюджету на транспорт школярами, а й стане сучасним носієм корисних функцій – як для школярів, так і для їхніх батьків.
Зауважимо, нові правила проїзду для школярів повинні були запрацювати вже 1 січня 2022 року.
Нагадаємо, учнівський е-квиток можна замовити онлайн – з чого почати.