Потрапили в Грецію на 11 поверсі: ревізія тераси PapaFeta

Автор: Ліліана Григорак
14:37 17.07.2020

“Греція ближче, ніж ви думаєте” — ключовий слоган PapaFeta. Та чи маркетинговий хід це, чи щира відвертість? “Великий Київ” вирішив перевірити — відправився в гастро-подорож. Чим завершилася “поїздка” — читайте.

Потрапили в Грецію на 11 поверсі: ревізія тераси PapaFeta

Нагадуємо, кожен огляд тераси — наша ініціатива без інтегрованої “нативки”! Ревізуємо, щоб ви обрали “своє” місце цього сезону.

Загальні враження

Тераса PapaFeta — ніби маленька відпустка або квиток на кілька годин в іншу країну. Вид на житлові будинки з 11 поверху мотивує думати, що ти на відпочинку. Бо знизу рутина.

Хоча в реальності ви просто прийшов на ланч 🙂 Але чому б не влаштувати кілька годин перезавантаження зі своїми думками? Та щей смачно поїсти…

Колорит країни на даху та затишок прослідковується у традиційній гамі Греції, яка доповнює інтер’єр.

Ну і, звісно, в персоналі, який радо вітає на своїй території.

Сюди приходять, як на обід, так і на вечерю.

Не лише компанією друзів, але й з родиною — помітно, люди люблять це місце.

Ми відвідали PapaFeta о 18:30 у вівторок, будній день, а відвідувачів було чимало.

Що можемо порекомендувати? Не чекайте особливого дня, приходьте та насолоджуйтеся!

Комфорт

До PapaFeta доїдете маршруткою №239 від Ocean Plaza, 15 хв і ви на місці. Локація знаходиться на проспекті Валерія Лобановського 56, в БЦ Star Center на 11 поверсі (до тераси доїдете ліфтом, який праворуч).

Перевагою є велика локація: столи стоять з відстанню, є можливість пройтися та подвитися краєвид з паралельної частини тераси, яка не працює.

Свобода!

На терасі місця виключно без навісів, ми сиділи з 18:20 — дискомфорт був мінімальний, коли сідало сонце. В цьому випадку вас врятують окуляри, скористайтеся.

Насправді, заради такого вигляду можна й в окулярах повечеряти 🙂

Обслуговування

Зауважимо, що епідеміологічні норми в PapaFeta відрізняються від інших закладів, які ми ревізували!

Офіціанти в рукавичках, масках, деякі, навіть, в окулярах!

Одразу при посадці на місце ви отримуєте антибактеріальні серветки як аналог антисептику. Але при вході, на жаль, не міряють температуру.

Ще у них “розумне” обслуговування. В спеціальному додатку закладу можна переглядати меню, замовляти та викликами офіціанта. Геніально!

До слова, додаток працює в тестовому режимі, деякі фото позицій відсутні, що є незручно. Але рекомендації офіціантів щодо страв ніхто не скасовував 🙂 Шкода, що не всі заклади прагнуть до нових технологій особливо зараз.

Персонал любить своїх гостей. Тому довгі очікування відсутні, а клієнти задоволені та ситі. На сповіщення з додатку про готовність замовити офіціанти реагують за декілька секунд. Що може бути краще? Це приємно здивувало!

На замовлення ми очікували до 10 хв, час пролетів швидко. Ну звісно, з таким краєвидом це і не дивно. Погоджуєтеся?

Кухня

Меню PapaFeta — це мікс середземноморської, європейської та грецької кухонь. Вегани, тут навіть для вас знайдуться позиції-фаворити!

Ціни середні: мідії у вершковому соусі — 139 грн, мусака — 129 грн, салат Мохос — 145 грн.

До слова, назви страв — грецькі, тому в додатку без фотографій обрати позиції — ще то випробування.

Шеф-кухар ресторану корінний грек, так само, як й інгредієнти для меню. Тож не могли не спробувати грецький всім відомий салат. Але тут в нього інша назва — “Хор’ятики”.

Подача традиційна, як в Греції: фета неподріблена, шматки овочів великі, олія не соняшникова, як в більшості українських інтерпретацій. Було смачно!

До нашого замовлення ще входило: мангомісу, з нетиповим смаком для цього десерту — манго, який танув у роті. Та два келихи вина Casa Verde для вдалого завершення вечора. Помітили, вино тут полюбляють 🙂

Остаточний рахунок — 382 грн.

Рекомендуємо?

Однозначно!

Атмосфера маленької Греції дійсно вартує, щоб її відвідали та спробували традиції на смак. Ну і, звісно, насолодилися краєвидом з 11 поверху на Солом’янський район.

Великий Київ у Google News

підписатися