Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.
За його словами, 71 мешканцю з 31 квартири запропонували тимчасове житло у гуртожитках Києва.
Ще 10 осіб з найбільш постраждалих квартир проживають у відділенні Територіального центру соціального обслуговування, де вони забезпечені триразовим гарячим харчуванням.
Одну літню жінку, прикуту до ліжка, влаштували до Геріатричного пансіонату міста Києва.
Вячеслав Непоп зазначив, що місто розробляє й інші варіанти тимчасового розміщення людей, щоб ті, хто потребують житла, отримав його якнайшвидше.
За словами Вячеслава Непопа, загалом через ракетну атаку різних пошкоджень зазнали 33 будинки, 3 школи та 3 садочки на території понад 1000 кв. м. Та найбільше постраждав під час ракетного обстрілу 2 січня будинок на вул. Мокрій, 7.
Тут проживали 750 осіб. 523 з них вже звернулись за фінансовою допомогою до влади столиці. Найбільше постраждали конструкції під’їздів № 3 та № 4. Їх придатність до подальшої експлуатації визначає експертне дослідження. Ці підʼїзди, а також підʼїзд № 5 будуть законсервовані до їх відновлення містом. А отже люди, які залишились без житла потребують допомоги. І місто її надає”, – додав Вячеслав Непоп.
Як відомо, зранку 2 січня російські терористи завдали масового ракетного удару по Києву. Під час атаки намагалися застосувати крилаті ракети з борту Ту-95МС, також спостерігалися численні пуски ракет Х-47М2 “Кинджал” з борту винищувачів МіГ-31К.
У дев’яти районах Києва внаслідок ранкової ракетної атаки російських військових виникли пожежі на цивільних об’єктах: багатоповерхівках, супермаркеті та складах.
Також повідомлялося, що вночі, 2 січня, російські військові випустили по Україні 35 ударних безпілотників. Українські захисники знищили всі ворожі цілі.