“Постраждалі діти війни” годуватимуть безпритульних тварин на вулиці. Як допомогти

15:46 18.01.2021

Благодійний фонд "Постраждалі діти війни" у колаборації зі столичною лікарнею ветеринарної медицини протягом трьох днів годуватимуть котів та собак, які опинились у такий лютий мороз на вулиці. Корм доставлятимуть у промислові зони, де мешкає багато чотирилапих безхатьків.

Про це повідомила в. о. директорки КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” Наталя Мазур.

Котам і собакам, які не мають домівок, складно пережити таку погоду. Тому спільно із благодійним фондом ми організували акцію “Нагодуй безпритульну тварину”. Фонд забезпечує тварин кормом, а ми допоможемо із доставленням у ті локації, де мешкає найбільше безпритульних тварин.”, – розповіла керівник міської ветклініки.

Наталя Мазур підкреслила надзвичайну необхідність таких акцій, оскільки за такої погоди їжа є однією з головних умов виживання тваринок. За її словами, до 20 січня волонтери планують відвідати близько десятка місць компактного проживання безпритульних тварин.

До слова, у кожного киянина є можливість самостійно підтримати тварин, які живуть на вулиці. За можливості їх варто підгодовувати чимось тепленьким, наприклад теплою кашею чи хоча б залитим теплою водою сухим кормом. Гаряче харчування допоможе тварині адаптуватись до морозів і суттєво підвищить шанси на виживання. 

Нагадаємо, у Києві почали з’являтися сіті-лайти, біл-борди і навіть носії у метро з соціальною рекламою, на якій тварини з сумними поглядами ніби благають про захист від жорстокості. Надписи на бордах закликають відмовитись від натурального хутра, заборонити цирки з тваринами, відмовитись від контактних зоопарків та захистити домашніх тварин.

Читайте також: Зимівля звірів. Як в столичному зоопарку тварини готуються до холодів (ВІДЕО) 

Останні новини