Посіяти тривогу, підірвати віру, розхитати єдність. СБУ зробила заяву щодо паніки в інформаційному просторі

Автор: Володимир Хлєбников
12:20 14.02

Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей.

Посіяти тривогу, підірвати віру, розхитати єдність. СБУ зробила заяву щодо паніки в інформаційному просторі

Така діяльність є черговою потужною хвилею гібридної війни, йдеться в офіційній заяві пресцентру Служби безпеки України.

Повний текст заяви СБУ:

Служба безпеки у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій – є чіткий план дій на кожен із них. Разом із керівництвом держави, представниками виконавчої та законодавчої влади, іншими правоохоронними та безпековими органами влади ми готові реагувати на ситуацію не тільки тоді, коли виникне така необхідність, а заздалегідь. І вже робимо це.

Водночас ми чудово розуміємо мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян, розхитати нашу єдність.

СБУ фіксує такі прояви гібридної війни в соціальних мережах, окремих ЗМІ, в поширенні деякими політиками наративів країни-агресора тощо. Не лише фіксує, а й активно їм протидіє. Це відображається у рішеннях РНБО, кількості нейтралізованих кібератак, ліквідації численних ботоферм, викритті агентурних мереж іноземних спецслужб та недопущенні диверсій і терактів.

Читайте також: “Не сцяти”: Міністр юстиції насмішив вранішньою заявою у соцмережі (ФОТО)

Співробітники СБУ працюють у всіх регіонах країни у посиленому режимі. Ми готові захищати Україну.

Проте зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні.

Ми всі маємо мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію; керуватись даними офіційних джерел, а не анонімних; навчитися відрізняти правду від фейків.

І не забувати – сила України не лише в потужній армії, а в єдності кожного з нас. Разом ми здатні захистити Україну. Нашу свободу, незалежність та гідність“.

Нагадаємо, 12 лютого президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти телеканалу “НАШ”. Контроль за виконанням рішення покладено на секретаря РНБО Олексія Данілова.

Читайте також: “Не панікуй! Готуйся!”: в Києві пройшов вишкіл з цивільної оборони (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися