Пошарились. У засновників “Партії Шарія” провели обшуки

15:35 08.06

У засновників “Партії Шарія”, причетних до розповсюдження сепаратистської агітації, пройшли обшуки. Вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти.

Пошарились. У засновників “Партії Шарія” провели обшуки

Про це повідомляє Головне управління СБУ. 

Обшуки проводились за адресами фактичного проживання двох фігурантів справи: у столиці та у Бучанському районі на Київщині. 
Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у засновників громадської організації «Партія Шарія», причетних до розповсюдження у столичному регіоні агітаційних матеріалів, спрямованих на зміни меж території або державного кордону України і на порушення порядку, встановленого Конституцією України”,
– йдеться в повідомленні СБУ. 
правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні термінали, які використовувались у протиправній діяльності, печатку «Партії Шарія» та банківські карти.
Нет описания фото.
Крім того, проведено обшуки у типографії, розташованій у Вінниці, де представники громадської організації друкували продукцію антиконституційного характеру.
Нет описания фото.
У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури.
Возможно, это изображение (в помещении)
Возможно, это изображение (текст)
Читайте також: Мін’юст просить заборонити партію Шарія

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...