Не заплатив – не врятуєшся: готель Raddison Blu не впустив жінку в укриття під час ворожого обстрілу

Автор: Оксана Тупальська
17:30 26.03

Жителька столиці звернулася до поліції після того, як не змогла потрапити в укриття готелю Raddison Blu під час тривоги 25 березня. На рецепції повідомили, що сховище “тільки для мешканців готелю”. Згодом стало відомо, що ППО збили 2-і балістичні ракети, якими ворог цілився по Києву, тому небезпека була вкрай великою.

Не заплатив – не врятуєшся: готель Raddison Blu не впустив жінку в укриття під час ворожого обстрілу

Raddison Blu Hotel Kyiv належить до міжнародної мережі Raddison Blu, серед учасників якої 2 установи в Росії – у Москві та Челябинську, а також в Китаї, Німеччині, Арабських Еміратах, Великобританії та США. 

“Я знала, що там є укриття і одразу ж, як почала вити сирена, я пройшла до готелю і навіть не запитувала, чи можна туди. Бо це дивно. Я попросила на рецепції нагадати, як пройти, на що мені відповіли, що укриття тільки для мешканців готелю”, – розказала Катерина.

З’ясовувати, хто правий було ніколи, адже росіяни перед тим два дні поспіль вчиняли зранку та вночі масовані обстріли Києва, відтак жінка побігла до іншої будівлі в укриття, і її впустили всередину. 

Після того, як загроза відійшла, киянка звернулася до поліції та написала заяву. А також повідомила про інщидент у соцмережах. Адміністрація готелю відповідати на критику не стала, лише поширила в соцмережі пост, де вказала, що у них на першому місці – постояльці. 

У Нацполіції порекомендували у випадку, якщо не впускають до укриття під час тривоги, звертатися до них ще до сирени про відбій – тоді процедура вирішення спору швидша. 

Раніше “ВК” розповідав, що сили ППО знищили 25 березня 2 балістичні ракети, вагою 4 тонни кожна. Уламки падали ще до оголошення повітряної тривоги або у перші хвилини після сирени. Причина – балістика рухається з дуже великою швидкістю. 

Великий Київ у Google News

підписатися