Портнов виїхав із України, прикордонники підстави не розкривають – “Схеми”

Автор: Марія Супрун
14:19 12.07.2022

Андрій Портнов, який був першим заступником голови Адміністрації президента Віктора Януковича, понад місяць тому виїхав з України через Закарпаття.

Портнов виїхав із України, прикордонники підстави не розкривають – “Схеми”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляють журналісти програми “Схеми” з посиланням на три незалежні одне від одного джерела.

Відповідно до інформації, 3 червня 2022 року проросійський діяч Портнов виїхав у сусідню Угорщину через пункт пропуску для автомобільного сполучення “Чоп (Тиса)” у Закарпатській області.

Журналісти звернулися до Держприкордонслужби України з проханням пояснити, на яких підставах 48-річний Андрій Портнов покинув територію України під час дії обмежень для виїзду чоловікам призовного віку.

Прикордонники відмовилися надати відповідь, оскільки “зміст запиту стосується надання персональних даних, що регламентується Законом України «Про захист персональних даних»”.

Журналісти “Схем” також звернулись із запитом до СБУ з проханням повідомити, чи досліджують у службі діяльність Андрія Портнова, зокрема його зв’язки з російською федерацією, однак редакція ще не отримала відповідь.

Раніше журналісти відшукали «хатинку» одіозного Андрія Портнова: 65 соток землі та будинок у 2,5 млн. доларів.

Нагадаємо, раніше Міністерство фінансів США запровадило санкції проти очільника адміністрації біглого президента Януковича Андрія Портнова та його фонду на підставі Глобального акта Магнітського. Але Портнов хизувався, що санкції від Європейського Союзу, Норвегії та Швейцарії не заважають йому жити повноцінним життям.

Як повідомляв “ВК”, у “Справі моряків” у Верховному Суді Порошенко виграв касацію проти Портнова.

Великий Київ у Google News

підписатися