Порошенко закликав до “пекельних санкцій” проти режимів Путіна та Лукашенка за міграційну кризу

Автор: Володимир Хлєбников
21:15 09.11.2021

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко закликав до запровадження жорстких санкцій проти режимів Володимира Путіна та Олександра Лукашенка за інспіровану міграційну кризу на кордонах Євросоюзу

Порошенко закликав до “пекельних санкцій” проти режимів Путіна та Лукашенка за міграційну кризу

Відповідну вимогу він оприлюднив у своєму дописі у Facebook 9 листопада.

Петро Порошенко висловив щиру солідарність та підтримку дружнім Польщі та Литві, які протистоять цинічній інспірованій Лукашенком та Путіним міграційній навалі.

Злочинні режими зневажають людські життя та долі і готові вдовольняти свої агресивні збочення, кидаючи на колючі дроти тисячі мігрантів, серед яких жінки, діти та особи похилого віку. І за ці злодіяння прийде справедлива розплата“, – написав п’ятий президент.

Закликаю міжнародну спільноту активно діяти, аби не допустити гуманітарної трагедії та покарати винних. Найменшою міжнародною карою стало б запровадження пекельних санкцій не лише проти режиму Лукашенка, але й справжнього “ляльковода” та ворога демократичного світу – Путіна“, – наголосив Петро Порошенко.

Читайте також: Стратегія Путіна не передбачає існування держави Україна, з ним нема про що говорити – Порошенко

Нагадаємо, міграційна криза на кордоні Білорусі з Литвою, Польщею, Латвією триває з серпня 2021 року. Три країни звинувачують Білорусь у навмисно створеному міграційному тиску у межах гібридних дій проти них як країн ЄС.

За сприяння мінського режиму 8 листопада біля кордону з Польщею зібралося близько 3-4 тисяч мігрантів, які хочуть нелегально потрапити до країни з території Білорусі.

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн закликала країни-члени ухвалити розширенні санкції проти режиму Лукашенка, який “використовує мігрантів як інструмент для політичного тиску на ЄС”.

Великий Київ у Google News

підписатися